Maja Hyży nadaje wprost z łazienki. Wnętrze bardzo skromne. Tak mieszka była żona Grzegorza z dziećmi

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży pokazała wnętrza łazienki. Gwiazda prowadziła stamtąd transmisję na żywo. Ukradkiem zdradziła to i owo. Niewiarygodnie skromne warunki.

Maja Hyży zyskała popularność za sprawą udziału w muzycznym talent show X-Factor, w którym zajęła 4. miejsce. W programie występowała razem ze swoim ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyżym. Maja urodziła mężczyźnie bliźniaki. Niestety ich małżeństwo się rozpadło. Każde z nich poszło w swoją stronę i ułożyło życie u boku kogoś innego. Muzyk poślubił Agnieszkę Hyży. Para spodziewa się dziecka, które już niebawem przyjdzie na świat.

Maja swój talent wokalny prezentowała również w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Obecnie swój czas poświęca rodzinie. Trzy lata temu odnalazła szczęście u boku Konrada, który nie jest wiązany z show-biznesem. Piosenkarka starała się trzymać wybranka z dala od blasku fleszy.

Maja Hyży o macierzyństwie

W zeszłym roku para doczekała się dzidziusia. Maja po raz trzeci została mamą. Gwiazda jednak nieustannie chroni swoją prywatność. Przed długi czas trzymała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Dopiero gdy jej brzuch był już spory, podzieliła się nowiną. Jakiś czas później pochwaliła się zdjęciem nowo narodzonej córeczki. Przy okazji zdradziła imię – Antonina. Maja nie ukrywa, że kładzie duży nacisk na obowiązki:

W domu zdecydowanie jest dyscyplina. Jest sporo zakazów. Na pewno obowiązki są na pierwszym miejscu. Jeżeli lekcje są odrobione, lektura przeczytana, dzieci nauczone, pokój posprzątany, pies wyszedł na spacer to wtedy można zagrać, czy się pobawić. Albo wyjść na spacer z kolegami. Natomiast jeżeli to wszystko nie jest zrobione to niestety. Obowiązki są u nas na pierwszym miejscu – zdradziła reporterce Jastrząb Post.

Zdaje się, że w jej życiu prywatnym nareszcie wszystko weszło na odpowiednie tory. Wychowuje dzieci oraz ma u swojego boku mężczyznę, z którym jest szczęśliwa.

Maja Hyży pokazała łazienkę

Gwiazda jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Jej profil na Instgaramie śledzi ponad 170 tysięcy osób. Mimo że publikuje tam jedynie skrawek swojego życia prywatnego, chętnych do oglądania nie brakuje. Dzisiaj Maja zorganizowała transmisję na żywo, podczas której sprzedawała „przekozackie” sweterki. 31-latka nadawała wprost z łazienki. Nic dziwnego, że jest to jedyne spokojne miejsce w domu, przy tak licznej rodzinie.

Zobaczcie, jak mieszka artystka.


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży pokazała łazienkę

Maja Hyży pokazała łazienkę

Maja Hyży pokazała łazienkę

Maja Hyży pokazała łazienkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×