Maja Hyży pokazała ciążowy brzuch na plaży i zapowiedziała kolejny hit. „Maleństwo rozwija się bardzo szybko”

Maja Hyży na plaży

Maja Hyży na plaży

Maja Hyży nagrała wideo z plaży, w którym podziękowała fanom za wsparcie. Gwiazda pokazała zaokrąglony brzuszek i przesłała mnóstwo pozytywnej energii. Zdradziła, że dawno nie była tak szczęśliwa, jak jest teraz.

Maja Hyży zaskoczyła nie tylko swoich fanów, gdy we wtorek przekazała światu wiadomość o swojej ciąży. Piosenkarka spodziewa się trzeciego dziecka – pierwszego, którego ojcem jest jej obecny partner. O mężczyźnie, z którym wokalistka związała się już jakiś czas temu, wiemy niewiele. W zasadzie tyle, że jest „po przejściach” i ma na imię Konrad.

Korzystając ze słonecznej pogody Maja udała się na pobliską plażę, na której nagrała podziękowania dla internautów. Gwiazda X-Factora podzieliła się swoją radością ze wszystkimi sympatykami, którym przekazała nie tylko mnóstwo pozytywnej energii, ale też zaprezentowała swoje coraz większe ciążowe krągłości.

Maja Hyży w ciąży. Wideo z plaży z podziękowaniami dla fanów

W którym miesiącu ciąży jest Maja Hyży? Na razie nie wiadomo. Póki co była żona Grzegorza Hyżego nie zdradziła aż tak intymnych szczegółów. Przyznała jednak, że „maleństwo rozwija się bardzo szybko”.

Już emocje troszeczkę opadły u mnie. Z tego pięknego miejsca chciałam wam bardzo podziękować za przemiły odbiór, poztytywny, tegoż oto maleństwa, które się tutaj rozwija bardzo szybko. Jak widać, jestem przeszczęśliwa, że mogłam wam w końcu o tym powiedzieć.

Autorka hitu Skin podziękowała internautom za wszystkie życzliwe wiadomości, jakimi została zasypana w ciągu ostatnich 72 godzin.

Dzięki za wszystkie wiadomości, komentarze. Nie jestem w stanie odpisać na nie, a jestem raczej z tych, co odpisują na wszystkie komentarze pod zdjęciami. Wierzcie mi, że wszystkie zostały przeczytane i biorę głęboko je do serducha. Dzięki wielkie, dziecko będzie przeszczęśliwe, bo tyle mam euforii i pozytywnych wibracji dzięki wam.

Maja Hyży ma duży brzuszek

Maja Hyży ma duży brzuszek

Maja zapowiedziała przy okazji hit, jaki przygotowała z myślą o swoich fanach. Zdradziła, że wkrótce opublikuje na Instagramie kolejny filmik, tym razem pokaże taniec brzucha.

Teraz pewnie będę was tam obrzucać różnimy informacjami, zdjęciami i filmikami. Dzisiaj planuję wrzucić filmik, jak ja to mówię – taniec brzucha, który nagrałam już jakiś czas temu, ale z tego względu, że czekałam z tą informacją oficjalną, to nie mogłam się nim podzielić. Także na moim profilu już nie długo. Jestem bardzo ciekawa, co myślicie.

Hyży zapowiedziała kolejne niespodzianki. Jedną z nich jest live czat, w którym weźmie udział już w ten weekend. Czekamy i jeszcze raz gratulujemy.


Maja Hyży ma już duży brzuszek

Maja Hyży ma już duży brzuszek

Maja Hyży pochwaliła się brzuszkiem

Maja Hyży pochwaliła się brzuszkiem

Maja Hyży na plaży

Maja Hyży na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×