Szukaj

Maja Hyży rozlicza się z Grzegorzem nowym oświadczeniem. Ostro! Do konfliktu włączyła obecnego partnera

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży postanowiła publicznie podziękować za wsparcie, jakiego udzielili jej internauci po jej publikacji na temat prześladowania, jakiego doświadcza od lat ze strony byłego męża, Grzegorza Hyżego. Pojawiły się nowe szczegóły. Co napisała?

Maja Hyży opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym zarzuciła byłemu mężowi, że prześladuje ją i nie daje jej spokojnie żyć. Napisała, że Grzegorz Hyży obserwuje ją, poucza, stara się kontrolować i nie może znieść jej szczęścia. Oświadczyła, że już ma dosyć nękania, więc zdecydowała się upublicznić historię. Pisaliśmy o tym tutaj.

Na jej wpis zareagował Grzegorz Hyży. Wydał obszerne oświadczenie, które opublikował na Instagramie. Zobacz tutaj: Hyży wydał oświadczenie. Jego odpowiedź na zarzuty Mai Hyży jest równie mocna jak jej wpis

Maja Hyży dziękuje za wsparcie w walce przeciwko nękaniu ze strony byłego męża

Maja zaskoczona ilością wiadomości i ogromem wsparcia, postanowiła podziękować za wszystkie dobre słowa publicznie.

Kochani, na wstępie bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję za ogromne wsparcie!!!
Ogrom wiadomości prywatnych jak i komentarzy, które dostałam od Was przerósł mnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie ukrywam, że Wasze wsparcie dodało mi jeszcze więcej sił i mocy by walczyć o moje szczęście!!! Dostałam wiele wiadomości od kobiet, które dziękowały, że poruszam ten temat, bo wiele z Was przeżywa/ło podobne historie i takich historii jest masa – zaczęła obszerwny wpis.

Wyznała, że czuje, że ma przed sobą misję, bo otrzymała wiele historii, które poruszyły ją do głębi.

Dziś czuje, że być może przede mną pewna misja, by walczyć o nas, dla was! Bo siła jest kobietą! A skoro takich smutnych historii jest tak wiele, to powinniśmy mówić głośno o tym i krzyczeć by świat nas usłyszał. Staram się odpisywać na Wasze wiadomości, ale uwierzcie, jest ich tak dużo i ciągle napływają, że ciężko odpisać każdemu. Chce jednak powiedzieć Wam, że bardzo je doceniam.

Masa wiadomości przekonała Maję, że decyzja o upublicznieniu jej historii była słuszna. Dodała, że ma wsparcie partnera, który został wciągnięty w sprawy między byłymi małżonkami.

Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że decyzja była słuszna by o tym powiedzieć. Być może wiele z Was, również przerwie milczenie w swoim życiu. Piszecie i pytacie czy mam wsparcie swojego partnera? Otóż moi kochani. Nigdy nie miałam takiego wsparcia jakie dostaje od Niego, od początku był i jest ze mną!!! Nie pozwoli mnie skrzywdzić i mi się poddać. To bardzo boli drugą stronę. Dlatego również został wciągnięty, w tą brudną grę.

Na koniec zadeklarowała, że zamierza do końca walczyć o swoje szczęście.

Ale nie martwicie się. Będziemy walczyć o siebie, o nas, o nasze szczęście DO KOŃCA!!!

Pod wpisem pojawiła się kolejna porcja słów wsparcia i podziękowań za szczerość. Internauci życzą Mai Hyży wytrwałości w walce o szczęście.

Grzegorz Hyży reaguje na wpis Mai Hyży

Kilka godzin po publikacji Mai Hyży na Instastory Grzegorza pojawiła się relacja, w której podał link do Wikipedii z hasłem: Światowy Dzień Alienacji Rodzicielskiej. 25 kwietnia na całym świecie przypomina się o tym przykrym zjawisku. Czyżby Hyży dawał coś do zrozumienia?


Maja Hyży zdradziła nowe szczegóły konfliktu z Grzegorzem

Maja Hyży zdradziła nowe szczegóły konfliktu z Grzegorzem

Grzegorz Hyży - reakcja na post Mai Hyży?

Grzegorz Hyży - reakcja na post Mai Hyży?

Grzegorz Hyży - oświadczenie

Grzegorz Hyży - oświadczenie

Dodaj komentarz

 • Ania pisze:

  Zazdrośnica. Niezłe parcie na szklo ma! Może podać sobie rękę z byłą żoną Żyły. Najbardziej w tym wszystkim będą cierpieć dzieci !

 • Gość pisze:

  Wstyd pani Maju oj wstyd.

  • Arni pisze:

   Ona estydu mie ms skoro wyciaga takie brudy na swiatlo dzienne.A później jej dzieci beda to czyrac i sie odwroca od niej .Pojda za ojcem za to ze go tak ponizyla.Czas to wszystko pokaze tylko czekac kiedy.Wstyd Dla miej niej .!!!

 • Gość pisze:

  Okropnie mu patrzy z oczu. Straszny typ. Bez wdzięku. Śpiewa kilka byle jakich piosenek. Niewykształcony facet. To on zostawił Maję z dwojgiem malutkich dzieci. Ta Agnieszka Hyży taka sama. Pasuje do niego.

 • Gość pisze:

  Znów pranie brudów powielu latach.Druga Żyła.

 • Gość pisze:

  Totalne nieporozumienie. A gdzie są w tym wszystkim dzieci?

 • Gość pisze:

  Nie wierzę w ani jedno słowo tej kobiety

  • Gucio pisze:

   Popieram w calym znaczeniu .Nie jest szczera wrecz odwrotnie podstepna i przebiegla cwaniara .Patrzy jak tylko sie zemscic na bylym mezu.On padl jej ofiara .Popatrzec na to psychologicznie .To jest współpraca dwoch osob a ona tylko sie afiszuje z tym publicznie.Jeden wielki posdstep z jej strony WSTYD !!!

 • Gość pisze:

  Nikt nie lubi popielewicz a Maja jest pogodna kobietą lubię ja bardzo i jest śliczna na pewno ladniładniejsza od Popielewicz

 • Renata G. pisze:

  Jakoś mu nie wierzę.

 • Gość pisze:

  Oni sie chyba jeszcze kochaja ,bo po im ten konflikt.

 • dobro dzieci, milczec pisze:

  mysle, ze jego bardzo burza papielewicz , ona jest nielubiana, intrernauci czesto dawali wuraz braku sympatii do tej mkobiety i zazdrosci mai wiec nastawia Hyzego wojowniczo wobec mai i dzieci.a ten powinien wiedziec,ze matka jego dzieci nawet gdyby byla najgorsza powinna nie byc wciagana w jakies przepycxhanki zawistnosci, bo dzieci go potem osądzo. matce swoich dzieci mowic albo dobrze albo milczec. kochanek moze miecv 100 dzis popielewicz jutro jakas inna a dzieci sa najwazniejsze,

  • Gość pisze:

   Agnieszka Hyży to jego żona nie kochanka to raz, dwa każde z nich ułożyło sobie życie bo miało do tego prawo. Pisanie bzdur o kobiecie której się nie zna jest nietaktowne. Nikt nie wie co się w tej rodzinie dzieje. Ale na pewno kręcenie afery i wciąganie w to obcych ludzi nie zadziała dobrze na dzieci.

 • Gość pisze:

  totalnie jej nie wierze

 • Gość pisze:

  Dwoje dorosłych ludzi wydaje się ze na poziomie i wyciągają brudy z prywatnego zycia wstyd pomyslcie o dzieciach co one czują zastanowcie się co robicie!!!

  • Gość pisze:

   Ale to ona zaczęła to wszystko, najgorsze jest to że ludzie wszystko bezkrytycznie łykają jak pelikany. Oceniają gościa bo jego była żona tak i tak napisała. Wydała zarówno swojego byłego męża jak i jego bliskich na publiczny lincz… A ludzie zapominają że każdy kij ma dwa końce i nie wszystko co przeczytają musi być prawdą. Takich spraw nie załatwia się na Instagramie tylko w sądzie. I osoba publiczna która tak dba o swoich bliskich nie powinna brudów wylewać na cały kraj. Chyba, że chodzi jej właśnie o to by dopiec byłemu…

  • Emu pisze:

   Bardzo madrze napisane .!!!Popieram ostani komentarz z 26 04.Godz 4.51 Brawo

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×