Szukaj

Maja Hyży pierwszy raz od czasu narodzin córki pokazała synów. Wiktor i Aleksander to już duzi chłopcy

Maja Hyży z synami

Maja Hyży z synami

Maja Hyży z okazji swoich urodzin opublikowała zdjęcie z synami. To pierwszy raz, kiedy ich pokazała od czasów narodzin Antoniny. Zobaczcie, jaki uroczy kadr.

Maja Hyży w tym roku została po raz trzeci mamą. Urodziła córkę, Antoninę, która jest owocem miłości do Konrada. Od momentu, w którym dziewczynka pojawiła się na świecie, dumna artystka co jakiś czas publikuje w social mediach jej nowe zdjęcia. Doskonale odnajduje się w roli matki i nie robi z tego tajemnicy. Ma dwóch starszych synów, a pojawienie się córki tylko dopełniło jej szczęścia.

Hyży może liczyć na wsparcie swojego partnera. Chociaż razem wychowują dziecko, na razie nie myślą o formalizowaniu swojej relacji. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj są urodziny Mai i z tej okazji po bardzo długim czasie podzieliła się zdjęciem z synami.

Maja Hyży na zdjęciu z synami

Maja bardzo często publikuje zdjęcia swojej córki. Opisuje je słowami pełnymi miłości, raz nawet pokusiła się o stwierdzenie pod kolejnym kadrem Antosi: moje całe życie. Miłość ta jest zrozumiała, a postępowanie wokalistki, zauroczonej swoją córeczką, zdaje się być oczywiste. Fani jednak już od dłuższego czasu zastanawiają się, dlaczego nie pokazuje starszych synów i nawet zarzucają jej faworyzowanie najmłodszej pociechy. Wydaje się jednak, że ona po prostu szanuje ich prywatność.

Jednak z okazji swoich urodzin zrobiła wyjątek. Pokazała uroczy kadr z bliźniakami. Wiktor i Aleksander już bardzo wyrośli, a Maja pisze, że nie ma już żadnych życzeń dla siebie, ale za to pragnie, żeby jej pociechy były w życiu szczęśliwe.

Dziś są moje urodziny. I wiecie co ? Niczego już sobie nie życzę. To co chciałam, to czego sobie życzyłam, już dostałam.
Teraz na Nich kolej. Teraz za Nich trzymam kciuki, by im się wszystko w życiu udało #familyfirst – napisała.

Urocze ujęcie i wzruszające słowa sprowokowały internautów nie tylko do składania życzeń urodzinowych, ale także wyznań, że Hyży jest świetną mamą.


Maja Hyży z synami

Maja Hyży z synami

Maja Hyży pokazała łóżeczko

Maja Hyży pokazała łóżeczko

Maja Hyży

Maja Hyży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×