Wystarczyła jedna fotka Mai Hyży, a w sieci wybuchła prawdziwa burza. Fani są przekonani, że ma nowego partnera. Dowód znaleźli w jej komentarzu

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży zamieściła zdjęcie z randki i wywołała burzę. Fani zaczęli spekulować, że poszła na nią z nowym partnerem. To słuszne domysły?

Maja Hyży szturmem weszła na scenę muzyczną, gdy pojawiła się w programie X-FactorWystartowała w nim wraz ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem, z którym jednak rozstała się jakiś czas później. Młoda wokalistka wychowywała odtąd samotnie dwóch synów-bliźniaków z tego związku. Z czasem odnalazła szczęście u boku nowego mężczyzny, Konrada. Ona i jej wybranek mają już razem dwie córki: Antoninę Zofię. Ta druga dziewczynka urodziła się na początku lipca.

To jednak nie wystarczy, aby uchronić parę przed spekulacjami ze strony wścibskich fanów. Jakiś czas temu partner Mai zmienił ustawienia prywatności swojego konta na Instagramie, przez co z jej profilu zniknęły wszystkie ich wspólne zdjęcia. To wywołało lawinę spekulacji na temat rozstania. Na szczęście menadżer piosenkarki pośpieszył z wytłumaczeniami.

Wiem, że jakieś ich zdjęcia zniknęły, bo — z tego, co wiem — Konrad zrobił sobie konto prywatne i poodznaczały się te zdjęcia automatycznie. Nie jest osobą z branży, robi inne rzeczy i nie interesuje go za bardzo Instagram… Zastrzegł sobie konto i się samo poodznaczało. Nawet nie wiedziałem, że to tak działa! – przekazał w komentarzu dla portalu Plejada.

Maja Hyży na randce. Komentarze fanów

Wczoraj, w piątek wieczorem, 32-latka wrzuciła na swój profil zdjęcie z restauracji, na którym widać ją, gdy trzyma Konrada za dłoń.

Moje rendez-vous #happy #new – napisała w opisie ujęcia.

Niektórzy fani zwrócili uwagi na hasztag „new” i zaczęli spekulować, że na zdjęciu nie znajduje się Konrad, a… domniemany nowy partner Mai.

  • Przecież wyraźnie napisała #new więc to nie jej dotychczasowy partner…

  • Nie wierze ze to nowy partner zaraz po narodzinach Zosi:) Maju powiedz ze to żart jakiś.

  • Randka z nowym czy starym partnerem bo człowiek się już gubi i nie pisze o ex mężu.

  • Już nowy – to ich wpisy.

Na szczęście część internautów okazała się bardziej przytomna.

  • Przecież to Konrad. Wy jesteście nienormalne. NEW może oznacza tylko i wyłącznie nowego faceta, tak? Może nowe plany, nowe miejsce, nowi oni po narodzinach dziecka… No litości.

  • No przecież to Conradoo.

  • Oooo i bardzo dobrze. O sobie i swoim małżonku nie trzeba zapomnieć. @majahyzy miłego wieczorku – stanęli w obronie swojej idolki.

Co myślicie na temat dziwacznych teorii wysnutych przez niektórych fanów?


Maja Hyży na randce

Maja Hyży na randce

Maja Hyży i Konrad Kozak - premiera sztuki Sielska wpadka

Maja Hyży i Konrad Kozak - premiera sztuki Sielska wpadka

Maja Hyży i Konrad Kozak - premiera sztuki Sielska wpadka

Maja Hyży i Konrad Kozak - premiera sztuki Sielska wpadka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×