Maja Hyży pokazała się tuż po wyjściu od fryzjera. Efekt ją rozczarował: „W styczniu wracam do moich włosów”

Maja Hyży metamorfoza

Maja Hyży metamorfoza

Maja Hyży już przygotowuje się do swojego sylwestrowego występu. Gwiazda odwiedziła fryzjera. Najwyraźniej nie jest zadowolona z efektu. Po nowym roku planuje wrócić do swojego naturalnego koloru.

Maja Hyży dała się poznać szerszej publiczności w muzycznym talent show X Factor, w którym zajęła 4. miejsce. W tej samej edycji swój talent prezentował również jej ówczesny mąż, Grzegorz Hyży. Para doczekała się bliźniąt. Tuż po zakończeniu programu małżeństwo zdecydowało, że to nie to i postanowili się rozwieść. O ich problemach w życiu prywatnym spekulowano jeszcze w programie.

Ostatecznie każde z nich ułożyło swoje życie z nowymi partnerami. Wokalista wziął ślub z Agnieszką Hyży, która urodziła mu niedawno synka. Maja natomiast od trzech lat jest w szczęśliwym związku z Konradem, który nie jest związany z show-biznesem. Para także doczekała się dzidziusia. Gwiazda zdecydowała się jakiś czas temu pokazać swoją rodzinę w świątecznym teledysku do piosenki Lulajże.

Artystka sympatię widzów zyskała również za sprawą udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tam, podobnie jak w X Factor, zajęła 4. miejsce.

Maja Hyży przeszła metamorfozę. Pochwaliła się efektem

Maja Hyży pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Niemal codziennie odzywa się do nich za pośrednictwem Instagrama, gdzie obserwuje ją ponad 170 tysięcy osób. Tym razem Maja pochwaliła się wizytą u fryzjera. Gwiazda w tym roku wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Niedawno zaprezentowała swoją bajkową stylizację na ten wyjątkowy wieczór.

Przygotowania do jednego z największych widowisk muzycznych w Polsce rozpoczynają się na długo przed samym wydarzeniem. Gwiazda odwiedziła dziś fryzjera, który przygotował jej włosy na sylwestrowy występ:

Cześć kochani z rana! Ja jadę już na przygotowania sylwestrowe, a mianowicie jadę na włoski. Tonowanie zrobimy, a potem na pazurki. Znowu będzie istne szaleństwo – zapewniła Hyży.

Piosenkarka nie omieszkała podzielić się efektem. Najwyraźniej nie była do końca zadowolona, ponieważ w nowym roku chce wrócić do swojego naturalnego koloru:

Włoski zrobione. Postanowiliśmy, że w styczniu wracam już do moich włosków. Co prawda większość jest tutaj moich. Te ciemne to są moje naturalne, natomiast z tych refleksów będziemy już rezygnować.

Zobaczcie efekt metamorfozy. Podoba wam się?


Maja Hyży metamorfoza

Maja Hyży metamorfoza

Maja Hyży metamorfoza

Maja Hyży metamorfoza

Maja Hyży

Maja Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×