Maja Hyży przeżywa trudne chwile: „Jest mi ogólnie bardzo źle”. Opis choroby wskazuje na COVID-19, ale to coś jeszcze innego

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży wróciła na social media. Wokalistka poinformowała obserwatorów o swojej chorobie. Artystka nie ukrywa, że straciła energię do życia. Czy to COVID-19?

Maja Hyży dała się poznać szerszej publiczności w muzycznym talent show X-Factor, w którym zajęła 4. miejsce. W tej samej edycji pojawił się również jej ówczesny mąż, Grzegorz Hyży, któremu urodziła bliźniaki. Niedługo po zakończeniu programu ich małżeństwo się rozpadło. Już w dalszych etapach spekulowano o ich problemach w życiu prywatnym.

Każde z nich poszło w swoją stronę i ułożyło życie u boku kogoś innego. Muzyk poślubił Agnieszkę Hyży. Para doczekała się synka, który niedawno przyszedł na świat.

Maja spore grono fanów zyskała, występując w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Obecnie jednak większość czasu poświęca rodzinie. Trzy lata temu związała się z Konradem, który nie jest związany z show-biznesem. Para w zeszłym roku doczekała się dzidziusia. Piosenkarka jest jedną z tych gwiazd, które usilnie próbują strzec swojej prywatności. Długo trzymała w tajemnicy to, jak wygląda jak partner oraz ukrywała, że jest w ciąży. Dopiero gdy brzuszek był już sporych rozmiarów, postanowiła pochwalić się radosną nowiną.

Gwiazda, mimo natłoku obowiązków rodzinnych, nie zaniedbuje swoich fanów. Kilka dni temu premierę miał świąteczny utwór Lulajże, w którym ku zdziwieniu, wystąpił jej wybranek oraz dzieci. Artystka po raz pierwszy tak chętnie podzieliła się obrazkiem swojej rodziny.

Maja Hyży ma COVID-19?

Niestety w życiu gwiazdy nie wszystko układa się tak, jakby tego chciała. Maja Hyży tuż po premierze nowej piosenki zniknęła z social mediów. Dopiero dziś powróciła i zdradziła, dlaczego jej nie było:

Część kochani moi. Przepraszam was, że nie ma mnie, ale czuje się fatalnie od kilku dni – rozpoczęła z wyraźnie opuchniętą twarzą.

Po chwili okazało się, że gwiazda jest poważnie chora. Postanowiła zrobić test na COVID-19 i poinformowała o jego wyniku:

Robiłam test, ale jest negatywny, więc to nie COVID-19 na szczęście. Po prostu przeziębienie. Mam zapchany nos, zatoki, tu wszystko mi siedzi, coś mnie wysypało, mam dreszcze. Jest ogólnie mi bardzo źle, nie mam apetytu, jest masakra, nie mam energii do życia, co do mnie jest kompletnie niepodobne.

Przeziębienie w jesiennym sezonie rozkłada najmocniejszych. Trzymamy kciuki za szybki powrót wokalistki do zdrowia.


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×