Maja Hyży zdradziła, że od ponad roku karmi córkę piersią: „Nie myślimy, kiedy kończyć tę przygodę”. W komentarzach poruszenie

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży na Instagramie dodała nowe zdjęcie z córką. Zdradziła, że od ponad roku karmi Antoninę piersią. Co na to internauci?

Maja Hyży bardzo długo aktywnie działała na Instagramie. Regularnie dzieliła się z fanami wybranymi szczegółami życia prywatnego, a także polecała sprawdzone przez siebie produkty. Przez pewien moment nieco zmniejszyła swoją działalność w sieci.

Gdy zaniepokojeni tym faktem internauci zaczęli dopytywać, co się dzieje, nagrała krótkie Instastory. Ujawniła, że miała nieco zamieszania w życiu prywatnym. Wszystko jednak już się prostuje:

Cześć kochani już się pojawiają wiadomości, co się ze mną dzieje i czy wszystko ok. Powiedzmy, że jest ok, trochę mam zamieszania w życiu prywatnym, ale powoli ogarniam to wszystko.

Maja Hyży od ponad roku karmi Antoninę piersią. Co na to internauci?

Hyży łączy karierę w sieci z wychowywaniem trojga dzieci. Doczekała się bliźniaków, którzy są owocem jej poprzedniego małżeństwa, a także Antoninę, której ojcem jest aktualny partner piosenkarki, Konrad. Relacja gwiazdy i jej ukochanego zaczęła się od zwykłego, sąsiedzkiego „dzień dobry”. Wystarczyło jednak kilka sekund, by ich serca zabiły mocnej.

Maja Hyży nie ukrywa, że chociaż została mamą w zeszłym roku w lipcu, nadal karmi córkę piersią. Dodała nowe zdjęcie na Instagram, na którym leży z dziewczynką. W opisie zdradziła, że na razie nie zamierza kończyć tego wyjątkowego doświadczenia, które łączy ją z dzieckiem:

Te chwilę są tak wyjątkowe, takie Nasze, że ciężko Nam będzie się rozstać… Powoli zaczynają się pytania ile zamierzam jeszcze karmić… Problem w tym, że Nam jest dobrze i nie myślimy o tym, kiedy kończyć Naszą przygodę z karmieniem piersią. Czy mam tu jakies Mamuśki, które karmią równie długo jak Ja, albo jeszcze dłużej?

Wyznanie Mai rozpoczęło dyskusję w komentarzach. Sporo pań przyznało, że podobnie jak Hyży, one także wciąż karmią piersią:

 • Karmię 3 latkę i jest to zbawienne zwłaszcza podczas poważniejszych chorób, gdy dziecko nie chce nic jeść i pić. Starszą córkę karmiłam do samoodstawienia.
 • Karmienie piersią to piękny czas. Syna karmiłam rok, córkę karmię już 3,5 roku.
 • Moja córka ma 18miesiecy i też jeszcze końca nie widać, i ja i ona to lubimy.

Maja Hyży nie jest jedyną gwiazdą, która karmi dziecko piersią ponad rok. Niedawno na podobne wyznanie zdobyła się Joanna Moro, o czym pisaliśmy tutaj.


Maja Hyży z córką

Maja Hyży z córką

Maja Hyży pochwaliła się roczkiem córki

Maja Hyży pochwaliła się roczkiem córki

Maja Hyży pokazała roczek córki

Maja Hyży pokazała roczek córki

Komentarze

 • OEB pisze:

  Jestem pozytywnie zaskoczona komentarzami. Czytajac artykul bylam przekonana, ze zaraz wyleje sie lawina hejtu, obrzydzenia i komentarzy jakie to zboczone, niepotrzebne itp. Sama jestem matką. Córke karmiłam do samopdstawienia, czyli 3 lata i 2 miesiące. Ma teraz niecałe 10 lat i mało choruje, jest szczupła, bardzo wysportowana, a zęby ma wszystkie zdrowe. Teraz karmie synka, który ma 7 miesiecy i nie zastanawiam się kiedy nastąpi koniec.

 • Gość pisze:

  Co za sensacja Maja karmi piersią ,ona pewnie pierwsza na świecie karmi piersią ,matki bierzcie z niej przykład.,co za pusta idiotka

 • Lidka pisze:

  Kto zaleca do 2 urodzin???Rok maksymalnie. Później mamy się dziwią, że dziecko nie chce jeść pokarmów stałych.

 • Gość pisze:

  Ta głupia dziewucha z tymi okropnymi brwiami najlepiej by zabrała się do prawdziwej pracy i skupiła się na wychowaniu dzieci bez telefonu w ręce

 • Gość pisze:

  Gwiazda …. padlem , zeby nie nazwisko po mężu , to by przepadla

 • Gośćabc pisze:

  Ja karmiłam prawie dwa lata, sama poczujesz kiedy przestać. Zalecenia są 2 lata. To jest najlepsze pożywienie jakie możesz dać swojemu dziecku. Myślę że 2 lata w zupełności wystarczy to ty decydujesz i wiesz jak się z tym czujesz.

 • Gościówa pisze:

  Sam-a jesteś obleśny(a). Też właśnie karmię moją pięciomiesięczną córeczkę i uważam, że jest to cudowne. Starszą córeczkę karmiłam do 3,5 latek. Mam nadzieję, że drugą też uda się tak długo… 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×