Szukaj

Maja Hyży rozczula się nad córeczką. Internauci pytają o pozostałe dzieci. Nie brakuje złośliwości

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży opublikowała urocze zdjęcie z córeczką. Jednak fani artystki wciąż dopytają się o pozostałe dzieci. Pod postem nie brakuje złośliwych komentarzy. 

Maja Hyży zasłynęła na polskiej scenie muzycznej w 2013 roku, gdy wspólnie z ówczesnym mężem wzięła udział w muzycznym show TVN. Po finale X Factor para rozstała się. Wokalistka do tej pory była mamą dwóch synów-bliźniaków. Jednak kilka miesięcy temu ogłosiła, że wraz ze swoim obecnym partnerem Konradem zostaną rodzicami. W rozmowie z Galą zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa:

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka – powiedziała Hyży.

Aktualnie para przywitała już na świecie córeczkę Antosię. Dumna mama co rusz publikuje zdjęcia razem z dziewczynką na swoim Instagramie. Ostatnie pojawiło się z okazji ukończenia przez malutką pierwszego tygodnia życia. Maja nie posiada się ze szczęścia i odkrywa macierzyństwo na nowo. Nie kryje także sposobu przyjścia Antoniny na świat. Bez ceregieli zdradziła swoim obserwatorom szczegóły cesarskiego cięcia. Chętnie również dzieli się zakupowymi zdobyczami. Pokazała nawet zdjęcie wyprawki Antoniny.

Maja Hyży na zdjęciu z córeczką. Fani pytają o pozostałe dzieci

Córka Mai Hyży rośnie jak na drożdżach, a dumna mama nie posiada się z radości i z wielką ochotą dzieli się swoim szczęściem z fanami. Ostatnio opublikowała kolejne zdjęcie, na którym rozczula się nad maleństwem. Widać, że macierzyństwo sprawia jej mnóstwo radości.

Moje całe życie – napisała Maja.

View this post on Instagram

Moje całe życie ❤ #loveyou #motheranddaughter

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy) on

Te słowa wprawiły w poruszenie obserwujących ją fanów. W komentarzach odnieśli się do opisu pod fotografią i zaczęły się złośliwości. Niektórzy z jej obserwatorów po raz kolejny już zarzucili celebrytce, że zapomina o synach i faworyzuje córkę.

  • Twoje życie to chyba wszystkie Twoje dzieci…
  • Jak ludzie mają nie myśleć, że faworyzujesz córkę, skoro piszesz, że właśnie ona jest twoim całym życiem? Bardzo mi żal twoich synów.
  • Chyba nie całe, jak się jest mamą trójki. Czemu synków Pani nie pokaże?
  • Myślałam, ze masz więcej dzieci. Chyba serce by mi pękło, gdybym przeczytała pod zdjęciem mamy i innym dzieckiem, ze oni jest całym jej życiem. Fatalne czasy, dzieci jak produkt.
  • Szkoda, że mama nie wspomina wszystkich swoich dzieci.

To nie pierwszy raz kiedy internauci dopytują się, dlaczego na zdjęciach brakuje jej pozostałych dzieci. Maja jakiś czas temu odniosła się do tych zarzutów w odpowiedzi pod innym zdjęciem z córeczką. Jedna z fanek trafnie zauważyła, że być może to ojciec nie zgadza się na upublicznianie ich wizerunku. Artystka zareagowała na tę wypowiedź jednym zdaniem:

Odpowiedź w punkt. Dziękuję za pomoc.

Ten komentarz powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży pokazała Antosię

Maja Hyży pokazała Antosię

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży urodziła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×