Szukaj

Intymne zdjęcie Mai Hyży z partnerem: „Obnaża nas z uczuć”. Jeszcze nikt ich nie widział w takim stanie

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży ma partnera, którego szczerze kocha. Będzie ślub? Najnowsze zdjęcie pokazuje, jak wielka chemia jest między nimi.

Maja Hyży zyskała popularność dzięki programowi X-Factor, w którym o główną nagrodę rywalizowała ze swoim ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyżym. Para rozstała się zaraz po zakończeniu show. Oboje rozpoczęli solowe kariery. Maja miała mniej szczęścia niż jej „eks”. Debiutancka płyta wokalistki przepadła bez echa.

Częściej w mediach mówi się o życiu prywatnym Mai, niż o jej działalności artystycznej. Gwiazda sama sprytnie podsyca zainteresowanie wokół siebie, udzielając ciekawych wywiadów lub publikując posty opatrzone chwytliwymi opisami.

Obecnie piosenkarka jest w poważnym związku. Tydzień temu Hyży zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie splecionych dłoni – męskiej i żeńskiej, a pod nim dodała bardzo wymowny wpis:

Ja zaraziłam się wirusem już dawno – nazywa się Miłość. Najważniejsze jest mieć obok siebie kogoś kto szczerze kocha, kto wierzy, kto wspiera, z kim nawet w trudnych chwilach można czuć się bezpiecznie. Dziękuję, że jesteś.

W rozmowie z nami Maja wyznała też, jak wygląda jej relacja z obecnym partnerem:

Nie brałam ślubu. Jestem w związku partnerskim. Ale przed ślubem jeszcze. Na razie nie planujemy ślubu, cieszymy się tym, co mamy.

Czy Maja Hyży wyjdzie za mąż?

Kilka miesięcy temu matka dzieci Grzegorza Hyżego pisała na Instagramie, że od zawsze marzy o ślubie, pięknej sukni i partnerze, z którym będzie mogła przejść przez życie. Czy będzie nim jej aktualny wybranek? Na razie miłość pary kwitnie, a dowodów nie trzeba szukać daleko.

Maja kilka godzin temu opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym. Możemy na nim podziwiać, jak kochankowie muskają się wargami.

Nic więcej. Polecam każdemu. Uwielbiam to zdjęcie, obnaża Nas z Naszych uczuć, które są prawdziwe – napisała Majka.

A co na to jej fani?

  • Widać że to uczucie jest prawdziwe szczęścia Maju.
  • Miłość przede wszystkim i ponad wszystko.
  • Piękna para, trzymam kciuki Maju. W końcu masz 100% faceta. Wyglądacie super.

Życzymy dużo miłości.


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży z nowym partnerem

Maja Hyży z nowym partnerem

Maja Hyży

Maja Hyży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×