Maja Hirsch wparowała na czerwony dywan i zaskoczyła nową fryzurą. Po metamorfozie wygląda tak, że WOW

Maja Hirsch

Maja Hirsch

Maja Hirsch na konferencji programu Przez Atlantyk zaskoczyła metamorfozą. Aktorka zmieniła fryzurę. Zapomnijcie o krótkich włosach. Teraz to prawdziwa petarda!

Mai Hirsch nie trzeba przedstawiać fanom polskich seriali. Jej talent docenili producenci najpopularniejszych formatów. Zaczęła od roli w M jak miłość, gdzie wcieliła się w postać zbuntowanej Izy. Wtedy wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Miała głowę ogoloną na zero i nieco pełniejsze kształty. Z czasem przeszła imponującą metamorfozę.

Największą rozpoznawalność przysporzyła Mai postać Pauliny Febo – chłodnej i wyrachowanej bizneswoman, współwłaścicielki domu mody Febo&Dobrzański. W serialu Hirsch co rusz prezentuje zjawiskowe stylizacje. Nie inaczej jest w jej życiu prywatnym.

Maja w listopadzie skończy 45 lat, ale patrząc na jej zdjęcia, wygląda na co najmniej 10 lat mniej. Smukła sylwetka, jaką osiągnęła dzięki diecie ketogenicznej i zawsze świetnie dobrana fryzura, jeszcze bardziej podkreślają jej urodę. Dotychczas aktorka była wierna krótkim włosom. Nosiła modnego boba. Taki wizerunek jest już jednak przeszłością.

Maja Hirsch ma nową fryzurę. Metamorfoza aktorki

Hirsch na Instagramie opublikowała krótkie wideo ze spotkania promującego nowe show TVN i PlayerPrzez Atlantyk, o którym więcej przeczytasz TUTAJ. Gwiazda tańczącym krokiem wparowała na czerwony dywan w pięknym, nieco za dużym garniturze w różowym kolorze. Zażartowała, że nie było jej dane potańczyć w sylwestra, dlatego nadrabia teraz:

Jeśli nie potańczysz w sylwestra, nadrobisz to w pracy 🙂

Na szczególną uwagę zasługuje jednak jej nowa fryzura. Ulubienica widzów zapuściła włosy, które przefarbowała na czarny kolor. Efekty przemiany Mai pokazał jej fryzjer, Tomek Kopeć. Udostępnił w sieci nagranie z planu zdjęciowego, przybliżając fanom, jak powstawała fryzura Hirsch.

Tak wylądał mój wczorajszy dzień z @majahirsch_official już niebawem ruszy „Przez Atlantyk” w TVN i to będzie kosmos! – napisał.

Przez Atlantyk – jakie gwiazdy w obsadzie?

W wakacje odbyły się castingi do polskiej edycji programu, którego każdy odcinek będzie trwać około godziny. W show weźmie udział siedmioro celebrytów:

  • Natalia Przybysz,
  • Maja Hirsch,
  • Antoni Królikowski,
  • Zygmunt Miłoszewski,
  • Piotr Liroy-Marzec,
  • Renata Kaczoruk,
  • Roman Paszke, który będzie kapitanem rejsu.

Na czym polega program Przez Atlantyk? To reality show, w którym osoby znane mają za zadanie przepłynąć Ocean Atlantycki. Uczestnicy tym samym mają możliwość nabycia nowych umiejętności takich jak żeglowanie. Mogą się również sprawdzić w pracy zespołowej. Program cieszy się ogromną popularnością poza granicami naszego kraju.


Maja Hirsch w nowej fryzurze (długie włosy)

Maja Hirsch w nowej fryzurze (długie włosy)

Maja Hirsch w nowej fryzurze (długie włosy)

Maja Hirsch w nowej fryzurze (długie włosy)

Maja Hirsch w nowej fryzurze (długie włosy)

Maja Hirsch w nowej fryzurze (długie włosy)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×