Szykuje się afera! Maja Hirsch tłumaczy dlaczego nie przyszła na premierę filmu, w którym zagrała główną rolę! Pogrąża dystrybutora!

Maja Hirsch nie przyszła na premierę filmu DJ

Maja Hirsch nie przyszła na premierę filmu DJ

Maja Hirsch nie pojawiła się na premierze filmu Dj

Maja Hirsch to aktorka, którą Polacy mogli podziwiać już w wielu produkcjach. Artystka nie ogranicza się tylko i wyłącznie do kariery na dużym ekranie, ponieważ chętnie podejmuje wyzwania zarówno w serialach jak i na deskach teatru.

Najnowszym obrazem, w którym Maja zagrała główną rolę jest film Alka Korta – DJ. Historia oparta jest na faktach i opowiada o młodej i utalentowanej dziewczynie, która marzy o karierze DJ-a klubowego. Przyjmuje pseudonim DJ Mini i zaczyna starania o podbój międzynarodowego rynku.

Premiera filmu odbyła się w Złotych Tarasach w Warszawie, gdzie pojawiła się cała plejada polskich gwiazd. Niestety zabrakło głównej bohaterki, która swoją nieobecnością wywoła niemałą burzę w kuluarach. Dziś Maja wystosowała specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy się ze swojej absencji.

Z racji tego, że odbyła się dziś premiera filmu DJ, w którym miałam przyjemność grać pierwszoplanową rolę, uczciłam ten wieczór z moimi bliskimi na uroczystej kolacji. Niestety nie było dane mi wciąż udziału w pokazie w Złotych Tarasach. Powody są niezwykle prozaiczne. Dystrybutor filmu nałożył na moją listę nazwisk gości nieuzasadnione dla mnie obwarowania. Z szacunku do widzów, a także mediów oraz wielu osób współtworzących ten film, producentów i samego dystrybutora, postanowiłam pojawić się na kolacji w sukni, którą przygotowałam na premierę, na jakiej mnie i moim gościom nie dane było uczestniczyć. Mam nadzieję, że goście pokazu spędzili przyjemnie czas, a ja ze swej strony cieszę się, że mogłam ten moment dzielić z moimi zaproszonymi na premierę przyjaciółmi – czytamy.

Dziwicie się jej?

To koniec związku Renaty Dancewicz i Jacka Braciaka? “Renata walczyła”!

Małżeństwo popularnych aktorów chwali się swoim cudnym mieszkankiem! Prawdziwe luksusy!

Odmieniona Ola Ciupa na premierze filmu “DJ”! Tym razem nie było wielkiego dekoltu i mini, a i tak buchał od niej zmysłowy ogień!


Plakat promujący film DJ z Mają Hirsch

Plakat promujący film DJ z Mają Hirsch

Maja Hirsch nowy partner

Maja Hirsch nowy partner

Maja Hirsch, Plan serialu Bodo, fot. AKPA

Maja Hirsch, Plan serialu Bodo, fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×