Maja Hirsch bez makijażu. Jak wygląda Paula z BrzydUli?
Wirtualna Polska

Maja Hirsch pokazała się bez grama makijażu. Nawet trochę nie przypomina Pauli z „BrzydUli”

Maja Hirsch

Maja Hirsch

Maja Hirsch cieszy się ogromną popularnością na Instagramie. Właśnie zrobiła swoim fanom niespodziankę i pokazał się bez makijażu. Czas zatrzymał się dla niej w miejscu. Zobaczcie, jak pięknie wygląda.

Wirtualna Polska

Maja Hirsch to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Gwiazda spełnia się zawodowo zarówno na małym, jak i na dużym ekranie, a także na deskach teatru. Gwiazda po raz pierwszy dała się poznać szerszej publiczności swoją rolą w serialu M jak Miłość. Jednak ogromną rozpoznawalność przyniósł jej udział w wielkim hicie stacji TVN.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W sitcomie BrzydUla zagrała pierwszy raz ponad dekadę temu, gdzie wzorowo wcieliła się w postać Pauliny Febo. Poniekąd odgrywała rolę czarnego charakteru, jednak od czasu do czasu pokazywała swoje gołębie serce. Skomplikowana postać wymagała od niej użycia wszystkich aktorskich możliwości.

Granie Pauliny nie jest dla mnie łatwe, bo prywatnie jestem zupełnie inna. Reżyserzy muszą pilnować mnie podczas kręcenia zdjęć, bo często wychodzę ze swej roli. Mam zbyt spontaniczne odruchy, które zupełnie nie pasują do mojej bohaterki – opowiadała w rozmowie z Jastrząb Post.

Rzeczywiście Paulina Febo, to postać rodem z królewskiego dworu, która nie pozwala sobie na szaleństwa i żadną dozę spontaniczności. Jednak tym wcieleniem Maja udowodniła, że jest gotowa stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom rzucanym przez producentów.

Maja Hirsch pokazała się bez makijażu

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maja dzięki udziałowi w jednym z najpopularniejszych telewizyjnych seriali doczekała się sporego grona fanów. Produkcja po ponad dekadzie przerwy znowu wróciła na antenę, a aktorzy z nią związani ponownie przeżywają szczyt popularności. Wszystko to możemy dostrzec w social mediach, gdzie każde kolejne zdjęcie wrzucone przez odtwórców głównych ról spotyka się z entuzjazmem internautów i mnóstwem komentarzy.

Nie inaczej jest też na profilu Mai, który obserwuje ponad 82 tysiące osób. Gwiazda jest dla nich niezwykle łaskawa i dodaje mnóstwo zdjęć, które pokazują, jak wygląda jej życie prywatne. Widać, że sporo różni się od serialowej postaci, w którą wciela się w BrzydUli.

Jest spontaniczna, a na jej koncie społecznościowym nie brakuje zabawnych zdjęć. Ponadto może się ona pochwalić pięknym ciałem, które często pokazuje, a także nieskazitelną cerą. Na swoim Instastory opublikowała kadr, na którym widzimy ją bez grama makijażu podczas opalania.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Trzeba przyznać, że nadal może pochwalić się cerą nastolatki, na której nie widać żadnych niedoskonałości czy zmarszczek. Czas zdecydowanie stanął dla niej w miejscu. Wygląda zupełnie inaczej niż na planie BrzydUli. Zdjęcie w naszej galerii.


Maja Hirsch

Maja Hirsch

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maja Hirsch

Fotografia: ONS

Maja Hirsch w drodze na plan BrzydUli

Maja Hirsch w drodze na plan BrzydUli

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jasne, „bez makijażu”.. brwi zrobione, dolna kreska na oku i hialuron+botox…
  Napompowana bez makijażu.

 • Gośćggghh pisze:

  A te narysowane brwi?

 • Gość. pisze:

  Pięknie wygląda.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×