Szukaj

Ta sprawa szybko nie odejdzie. Maja Frykowska przerwała milczenie i ostro skwitowała swoją wizytę w “Dzień Dobry TVN”

Maja Frykowska ostro o wizycie w “Dzień Dobry TVN”

Po wizycie Mai FrykowskiejDzień Dobry TVN w sieci zawrzało. Celebrytka, która kiedyś świeciła nagim ciałem gdzie tylko się dała i nagle zniknęła z radaru, powróciła po niesamowitej metamorfozie na salony. Pojawiła się w śniadaniówce by porozmawiać z Kingą RusinPiotrem Kraśko na temat swojej przemiany, ale na słynnych kanapach coś poszło nie tak.

Internauci skrytykowali dziennikarski duet za “niedorzeczne” pytania. Kinga próbowała się tłumaczyć w social mediach, ale hejterzy nie chcieli jej słuchać. W końcu głos zabrała sama Maja Frykowska:

Kochani, chcę wyrazić swoją wdzięczność za tyle ciepłych słów i ogromną przychylność, z jaką spotkałam się po programie @dziendobrytvn. Ta serdeczność, którą mnie obdarzyliście, utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto pokonywać swoje słabości, do których zbyt często nie lubimy się przyznawać. Kiedy polegamy na sobie, paradoksalnie nie pozwalamy działać Bogu w naszym życiu, bo tylko On może sprawić, że to, co jest naszą słabością staje się naszą siłą. Przemiana, która się w nas dokonuje na oczach świata, staje się inspiracją dla innych poszukujących. Życie z Bogiem daje nam ponadnaturalny spokój. Ten spokój pozwala nam zrozumieć miłość, a ta z kolei nie pozwala nam żywić urazy do drugiego człowieka, bo mamy świadomość tego, że wszyscy jesteśmy w fazie poszukiwań prawdy o sobie. Jeśli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam? Takiej bezwarunkowej miłości życzę sobie i Wam wszystkim.

Internauci byli po jej stronie i nie zamierzali tego ukrywać:

  • Brawo, że nie ugięła się Pani przed para dziennikarzyn i że wybrnęła Pani z tej sytuacji pokazując wielką klasę!
  • Pani Maju WIELKA KLASA podziwiam i wyrażam szacunek dla Pani.
  • Tak trzymaj Maju widać dobroć i spokój w twoich oczach podziwiam ciebie po tym wszystkim co przeszlas
  • Świetnie sobie poradziłaś z głupimi pytaniami prowadzących. Najbardziej spodobało mi się Twoje opanowanie
  • Podziwiam Cię za spokój i opanowanie podczas wywiadu ja bym chyba nie wytrzymała i powiedziała ma wizji co myślę na temat tych pseudo dziennikarzy tej beznadziejnej nastawionej na jeden front i tylko jedną” prawdę ” stacji.

Myślicie, że jej następnym przystankiem powinno być Pytanie na Śniadanie?

Kinga Rusin rozpisała się o nawróceniu Mai Frykowskiej! Czy uwierzyła w jej przemianę?

Po dawnej Frytce nie ma już śladu! Maja Frykowska przeszła metamorfozę, wydała książkę i odwiedziła „Dzień Dobry TVN”! Ale się zmieniła!

„Ta gra to walka o honor Afryki”. Jak w Senegalu komentują mecz z Polską? Sprawdzamy!

 


Czy Maja Frykowska powinna wrócić do show-biznesu?

×