Maja Bohosiewicz już wcześniej wywołała burzę ws. szczepień. Teraz wypowiedziała się na temat paszportów covidowych. Będzie powtórka?

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz zabrała głos ws. paszportów covidowych. Jak je ocenia? Jej opinie na temat szczepień już wcześniej zantagonizowały fanów.

Maja Bohosiewicz urodziła się w 1990 roku. Karierę aktorską prowadzi od 2007 roku, kiedy to zadebiutowała na deskach teatru. Aktorką jest również jej starsza siostra – Sonia Bohosiewicz. Maja zagrała w produkcjach, takich jak: Londyńczycy, M jak miłość, Wojna żeńsko-męska, Na dobre i na złe, W rytmie serca, Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy.

Aktorka pozostaje w związku z Tomaszem Kwaśniewskim. Para ma dwójkę dzieci: Zacharego (ur. 2016) i Leonię (ur. 2017). Rodzina jakiś czas temu przeprowadziła się do Dubaju. Obecnie Maja i jej krewni przebywają w polskich górach. Na bieżąco relacjonuje ona wypad za pośrednictwem Instagrama i InstaStory. Pod nową fotką napisała:

Pierwszy raz na nartach od 2015 roku!!!! Ciąża, dziecko, ciąża, dziecko, pandemia, pandemia i jakoś tak zeszło… a taki piękny nasz Beskid Śląski . Nie mogę się nadziwić, że 40min od mojego rodzinnego domu rodzinnego można wyskoczyć na takie piękne narty.

Pełen post zobaczycie poniżej.

Maja Bohosiewicz o paszportach covidowych. Co powiedziała?

Maja nawet podczas urlopu nie zapomniała o fanach. Po raz kolejny odpowiedziała na ich pytania w ramach sesji Q&A na InstaStory. Jeden z internautów wysłał jej wiadomość:

Co sądzisz o paszportach covidowych?

I dostał odpowiedź:

Powiem szczerze, że wolałabym, gdyby to negatywny test zezwalał na wejście do danego miejsca, a nie paszport. No, ale naszego państwa na to nie stać.

Chwilę później dodała:

Podobno w Londynie nie sprawdza się paszportów, ale przed wejściem gdziekolwiek szybki teścik – i to ma dla mnie sens.

Jak widać, Maja nie zabrała zdecydowanego głosu. Dlaczego? Być może boi się kolejnych negatywnych reakcji na jej wypowiedź.

Bohosiewicz o trzeciej dawce szczepionki. Jak to odebrali fani?

Ostatnio Maja przyznała, że żałuje tego, iż nie udało się jej przyjąć trzeciej dawki szczepionki.

Tak kochani, szczepiłam się dwoma dawkami. I będę się szczepiła trzecią dawką. Nie będę nikogo namawiała, nie biorę udziału w żadnych sponsorowanych postach ze szczepionkami – jak ktoś nie chce się szczepić – trudno, rozumiem, nie wyzywam innych od szczurów (zapewne chodziło o „szurów” – przyp. red.) czy foliarzy – macie prawo się nie szczepić. Proszę tylko uszanować moje zdanie i moją decyzję, i nie pisać do mnie bzdur, bo ja ani lekarz, ani wirusolog, więc ze sobą nie pogadamy na temat szczepień. Możemy pogadać o sukienkach, bo na tym się znam – napisała później na InstaStory.

Aktorka nawet nie ukrywała tego, że wielu przeciwników szczepień pisało do niej w wiadomościach prywatnych, co przypuszczalnie nie musiało być najprzyjemniejsze…

Bohosiewicz przeszła COVID-19. Z jakimi skutkami się mierzy?

Maja sama przeszła COVID-19. Opowiedziała o tym w tym miesiącu. Z jej relacji wynika, że do tej pory mierzy się z tzw. mgłą covidową:

Mgła covidowa! Powiem szczerze, że pan COVID ukradł mi z głowy sporo słów. Trochę jak babybrain podczas ciąży który dwa razy fatalnie przechodziłam – miałam poczucie, jakby ktoś wykasował podstawowe zwroty z mojego słownika. Wczoraj szukałam słowa „teczka” i bawiłam się w kalambury, No wiesz to takie z papieru z gumką żeby wsadzić ważne papierki i trzymać to w jednym miejscu.

Śledzicie karierę Mai?


Maja Bohosiewicz o paszportach covidowych

Maja Bohosiewicz o paszportach covidowych

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz - promocja książki Magdaleny Pieczonki

Maja Bohosiewicz - promocja książki Magdaleny Pieczonki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×