Suknia ślubna Mai Bohosiewicz to prawdziwe arcydzieło! Takiej perełki nie widzieliście od dawna!

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej. W jakiej kreacji wyszła za mąż za Tomasza Kwaśniewskiego? Mamy zdjęcia całej kreacji. Kto ją stworzył? Znamy markę. Zobaczcie zdjęcie!

Maja Bohosiewicz Tomasz Kwaśniewski po kilku latach wspólnego życia zdecydowali się wreszcie na zalegalizowanie swojego związku. Piękna aktorka i jej partner powiedzieli sobie „tak” 31 grudnia w sylwestrową noc. Towarzyszyli im najbliżsi i przyjaciele, również z show-biznesu, a do pierwszego tańca śpiewała im siostra Mai, Sonia Bohosiewicz. Zdjęcia i nagrania z ceremonii trafiły do sieci, a Internauci byli zachwyceni suknią ślubną Mai. Kto za nią odpowiada? Na Instagramie ulubionej marki gwiazd pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym możemy podziwiać kreację gwiazdy w całej okazałości.

Okazuje się, że za zwiewną sukienkę z odważnym dekoltem i jeszcze odważniejszym wycięciem na udzie odpowiada marka Laurelle, która ubiera większość polskich gwiazd – ich kreacje charakteryzują się wyjątkową elegancją i seksapilem. Nie inaczej jest w przypadku sukni ślubnej Bohosiewicz, która wygląda w niej naprawdę zjawiskowo. Lekki i nieco przejrzysty materiał, z którego wykonano suknię, ozdobiony był misternymi aplikacjami, a głęboki dekolt przykuwał wzrok. Zestawiona ze srebrnymi butami w stylu popularnych gladiatorek prezentowała się naprawdę magicznie.

Jak wam się podoba? Robi wrażenie!

Maja Bohosiewicz wzięła ślub w Sylwestra! Miała przepiękną suknię ślubną. Do sieci wyciekło sporo zdjęć!

Dzisiaj ślub Mai Bohosiewicz! Gwiazda wyjawiła jeden z największych weselnych sekretów

Ślub Mai Bohosiewcz lada dzień! Właśnie poznaliśmy datę


Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×