Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Gorąca Maja Bohosiewicz w bikini. Nikt chyba nie spodziewał się, że ma tak piękne ciało

Maja Bohosiewicz nago

Bardziej zmysłowych zdjęć nie mogła umieścić w internecie

Maja Bohosiewicz w bikini na Mauritiusie

Maja Bohosiewicz jest jedną z najbardziej lubianych postaci w polskim show-biznesie. Aktorka od kiedy założyła profil na Instagramie i wystąpiła w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zyskała potężne grono sympatyków. Jej posty cieszą się wielką popularnością wśród internautów, a co za tym idzie, jej wpisy często trafiają na czołówki plotkarskich mediów.

Ostatnio Maja postanowiła wybrać się na wakacje do ciepłych krajów – na Mauritius, aby odpocząć i nabrać sił na nowy rok. Zdjęcie w bikini, które gwiazda wrzuciła na Instagram, w mgnieniu oka zaimponowało wiernemu gronu jej sympatyków. W ciągu 24 godzin zebrało prawie 19 tysięcy polubień, a komplementy dotyczące jej zadbanego wyglądu mnożą się w szalonym tempie.

Chociaż Maja prowadzi trudny tryb życia – jest mamą dwójki małych dzieci, przestrzega zasad zdrowego odżywiania się i regularnych ćwiczeń. Dowodem na to jest jej najnowsza fotografia. Szczególną uwagę przyciągają na niej nie tyle egzotyczne widoki, co wysportowana sylwetka Bohosiewicz.

Maja odpoczywa opalając się na plaży i pływając w morzu, popijając przy tym mleczko ze świeżego kokosa. To kapitalna alternatywa dla polskiej zimy, która ostatnio znowu daje się nam we znaki.

Maju, prosimy o jeszcze więcej słońca odbijającego się od tafli Oceanu Indyjskiego 🙂

Maja Bohosiewicz stosuje prostą dietę, a efekty są imponujące! Nic, tylko brać z niej przykład!

Maja Bohosiewcz pochwaliła się suknią ślubną! Kreacja robi wielkie wrażenie, tak samo jak jej cena!

Maja Bohosiewicz kpi z problemów zdrowotnych Małgorzaty Rozenek!Podoba ci się Maja Bohosiewicz?

×