Szukaj

Maja Bohosiewicz szykuje się do ślubu! Panna młoda pokazała już swoją spektakularną suknię: “Wiedziałam dokładnie czego szukam”

Maja Bohosiewicz Tomasz Kwaśniewski ślub suknia

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej

Maja Bohosiewicz jest młodszą siostrą popularnej aktorki, Sonii Bohosiewicz. Maja niestety nie zrobiła takiej zawrotnej kariery na szklanym ekranie jak Sonia, choć jest absolwentką Liceum Aktorskiego. W 2013 roku gwiazda pojawiła się na okładce magazynu Playboy, natomiast w 2014 roku brała udział drugiej edycji programu Twoja Twarz brzmi znajomo, zajmując w nim ostatnie, ósme miejsce.

Maja Bohosiewicz dała się również poznać jako mama-blogerka. Jej media społecznościowe zalewają informacje na temat macierzyństwa. Na Instagramie aktorki znajdziemy mnóstwo uroczych zdjęć synka Zacharego i córki Leonki. Co jakiś czas możemy również podziwiać jej przystojnego partnera, Tomasza Kwaśniewskiego. Para na razie nie zdecydowała się na ślub, dlatego sporym zaskoczeniem jest najnowsze zdjęcie Mai, na którym pozuje ubrana w suknię ślubną marki Laurelle. W opisie piękna siostra Sonii wyraźnie zasugerowała, że szykuje się wreszcie do ołtarza, ale ostatecznie wybierze inną suknię niż ta, w której możemy podziwiać ją obecnie.

Na zdjęciu 28-letnia Maja wygląda jak prawdziwa księżniczka. Gwiazda znana z roli Kingi w serialu Londyńczycy w swoim obszernym wpisie wyczerpująco wyjaśniła, o co chodzi i kiedy stanie na ślubnym kobiercu:

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku, bo albo ciąża, albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC „ say yes to the dress” oraz „cygańskie wesele” dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą? Zobaczymy co z tego wyjdzie, no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w Laurelle. Wracam za kilka dni, wszystko zmienić. Dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną (suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Niebójta się.

Zobaczcie piękną suknię ślubną Mai Bohosiewicz.

View this post on Instagram

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC „ say yes to the dress” oraz „cygańskie wesele” dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą? Zobaczymy co z tego wyjdzie ???? no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w @laurellefashion. @agata_nivette wracam za kilka dni, wszystko zmienić. ???? dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną ( suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Niebójta się #wedding #perfectday #weddingdress #whitedress #sayyestothedress #gypsywedding

A post shared by Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz) on

Maja Bohosiewicz pokazała ogromny ciążowy brzuszek! Fani oszaleli z radości!

Maja Bohosiewicz mieszka po królewsku! Celebrytka pokazała swoje luksusowe gniazdko! Jest nawet naga fota prosto z wanny!

Gorąca Maja Bohosiewicz w bikini. Nikt chyba nie spodziewał się, że ma tak piękne ciało

Maja Bohosiewicz zaręczyła się?! Ten piękny brylant na jej palcu mówi wszystko!


Podoba ci się Maja Bohosiewicz?

×