Wirtualna Polska

Maja Bohosiewicz ujawniła zdumiewające pytanie księdza do nastolatki. Po tym wszystkim wystosowała apel do rodziców. „Nie można przekraczać granic”

Maja Bohosiewicz ujawniła zdumiewające pytanie księdza do nastolatki. Po tym wszystkim wystosowała apel do rodziców. „Nie można przekraczać granic”

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz opublikowała w sieci fragment spowiedzi. Ujawniła fanom, jakie pytanie ksiądz zadał nastolatce. Teraz chce, aby inni rodzice byli na to wyczuleni.

Wirtualna Polska

Maja Bohosiewicz to aktorka, która w show-biznesie obecna jest od lat. Pojawiła się w wielu popularnych serialach, a wielką sympatię fanów przyniosła jej rola w serialu Za Marzenia. Wcieliła się tam w studentkę psychologii, Zosi Morawiec. Postać młodej i rezolutnej kobiety sprawiła, że grono jej sympatyków jeszcze bardziej się powiększyło. Gwiazda jakiś czas temu nieco zwolniła z pracą przed kamerami. Zajęła się rozkręcaniem własnej marki odzieżowej i podróżami po świecie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ostatnio wciela się także w rolę prezenterki. Zadebiutowała jako prowadząca miłosne reality show Love Never Lies, które można oglądać na platformie Netflix. Jest też jedną z najbardziej popularnych influencerek w świecie show-biznesu. Pokazuje sieci kulisy pracy, ale także sporo z życia prywatnego. Dzieli się również różnymi historiami, które wydarzyły się w jej życiu. Ostatnio wrzuciła do sieci bardzo mocną publikację.

Maja Bohosiewicz ujawniła szokujące słowa księdza

Aktorka słynie wśród fanów ze swojej wielkiej szczerości. Już jakiś czas emu wyznała, że z instytucją kościoła jest na bakier, ale uczestniczy w sakramentach, jeżeli zostaje zaproszona przez rodzinę.

Nie jestem katoliczką, ale część mojej rodziny jest/są. To pierwszy ważny powód. Bardzo szanuje religie innych i chodzę na śluby komunie i chrzty moich bliskich, jeżeli wiem, że to dla nich ważne — mnie to w żaden sposób nie ogranicza czy nie rani, a dla nich jest to przyjemność – wyjawiła w social mediach.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aktorka jako dziecko chodziła do szkoły katolickiej. Jak wyznała ma z nią związane same dobre wspomnienia.

Mnie samej daleko do kościoła, choć moje wspomnienia ze szkoły i religii są raczej bardzo pozytywne. Miałam cudowne panie katechetki i super księży i proboszcza w moim kościele w Żorach.

Postanowiła jednak przytoczyć na Instagramie słowa kulinarnej blogerki, która podzieliła się mocno szokującym wyznaniem. Opisała, jak wyglądała jej spowiedź, gdy była nastolatką.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

„A jak tam twoje stosunki z chłopcami Marta?”, odpowiedziałam: „Dobrze, dziękuję”. On: „Ale nie rozumiesz… Jak tam twoje STOSUNKI z chłopcami!” – opisywała spowiedź Marta Śliwicka.

Następnie blogerka dodała wpis skierowany do rodziców, który Maja również postanowiła udostępnić. Dotyczył on spowiedzi dzieci.

Wirtualna Polska

Tyle się mówi o chronieniu dzieci przed obcymi, a nadal, nawet ludzie, których uważam za bardzo świadomych, pozwalają obcej osobie na wypytywanie 9-letnich dzieci o ich największe tajemnice. Do tego wmawiane jest im, że mają obowiązek pokuty w postaci zrobienia wszystkiego, co ten obcy typ im powie i jeszcze w atmosferze TAJEMNICY przed rodzicami? Czy tylko mi się wydaje chore? – pytała blogerka w sieci.

To wszystko sprawiło, że Maja postanowiła dodać kilka słów od siebie. Chociaż zdaje sobie sprawę, że można wśród księży trafić na różne osoby, to i tak zaapelowała do rodziców o rozwagę.

Nie wolno uogólniać i wiem, że na świecie są i dobrzy i zli — zawsze i wszędzie. Wypowiedź Marty daje mi tylko czerwoną lampkę, żeby odbyć rozmowy z dziećmi, żeby powtarzać, że ksiądz to tylko człowiek, a nie istota boska, że nie może przekraczać naszych granic.Co najważniejsze: mówić dzieciom, gdzie powinny być ich granice, których nikt nie może przekraczać!

W naszej galerii znajdziecie wszystkie publikacje, które Maja Bohosiewicz udostępniła na swoim profilu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maja Bohosiewicz wspomina swoje wesele

Maja Bohosiewicz w sylwestra 2018 roku wzięła ślub. Wyszła za ojca swoich dzieci, Tomasza Kwaśniewskiego. Chociaż była to piękna ceremonia, to wesela nie wspomina najlepiej. W rozmowie z Izą Janachowską wyznała, że męczyły ją ogromne bóle brzucha i bardzo chciała wszystko odwołać.

Wirtualna Polska

Całe swoje wesele spędziłam na małej obskurnej kanapie i spałam pod kocysiem. Nie byłam w stanie się bawić – wyznała Izabeli Janachowskiej.


Maja Bohosiewicz ujawnia słowa księdza

Maja Bohosiewicz ujawnia słowa księdza

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maja Bohosiewicz ujawnia słowa księdza

Maja Bohosiewicz ujawnia słowa księdza

Maja Bohosiewicz ujawnia słowa księdza

Maja Bohosiewicz ujawnia słowa księdza

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • tdm pisze:

  A jakim prawem ona będzie „wystosowywała apel do rodziców” ? Poza tym ksiądz mam prawo i obowiązek upewnić się, czy małolata już nie „dokazuje” z chłopakami. Szczególnie, jeśli ma jakieś przesłanki. Natomiast jego obowiązuje tajemnica spowiedzi, ale takiej penitentki nie. Szczególnie może o swej spowiedzi i nałożonej pokucie porozmawiać z rodzicami, rodzicem, matką. U nas to była w bloku taka zawodniczka, że zaczęła „wyczyny” w wieku 13 lat zdaje się w wakacje w gimnazjum musiała być wśród niektórych chłopaków „popularna”, a mając lat 15 to chyba mogła w pewnym sprawach korepetycje własnej matce dawać.

 • Gość pisze:

  Ksiedza obowiazuje tajemnica spowiedzi ale dziecko moze rodzicom powiedziec co ksiafx powiedzial.niech nie kombinuje.

 • Gość pisze:

  Bardzo proszę o oddalenie się od nas katolików. Dajcie nam spokój. Żyjcie jak chcecie. My tez.

  • Mike pisze:

   Jak zwykle największa miernota z miernot celebryckich odezwała się i to jeszcze w sprawach wiary i kościoła katolickiego. Ja szanuje osoby które są innej wiary lub są agnostykami albo ateistami dla mnie najgorsze są takie osoby jak Maja która jest na trzech płaszczach rozłożona: to raz trochę katoliczka niepraktykująca trochę agnostyczka lub ateistka w zależności od sytuacji .to jest WSTRĘTNE . zresztą sama nie miała ślubu kościelnego,nie ochrzciła dzieci, nie chodzi do kościoła na mszę sw w niedzielę i święta itd nie wypełniła innych sakramentów WIĘC NIE JEST KATOLIKIEM i nie ma prawa tym samym do wypowiadanie się z drugiej ręki o spowiedzi innej osoby TO JEST SKANDAL
   ponadto po stokroć razy będę prostował redaktorów o nazywanie takiej osoby GWIAZDA lub AKTORKA. GWIAZDY 🔯🔯 żyły w Hollywood i to w złotej erze a AKTORKĄ nazywa się osobę która ukończyła ukończyła zawodową szkołę aktorską i gra w teatrze lub w filmie a Mają to NATURSZCZYK po liceum z jedna gl rolą serialową Teraz zajmuję się tylko prowadzeniem profilu influencerki bo klapę zrobiła jest firmą odzieżowa że szmatami które zresztą sama nosi

  • Gość pisze:

   Dokładnie, dziękuję!

  • GlupiPrzystojny pisze:

   do MIKE: „ponadto po stokroć razy będę prostował redaktorów” prostowac to ty sobie mozesz swojego czlonka najwyzej – i tyle….ty durna analfabecka jednojezyczna palo z rubiezy eurrazji

  • Mike pisze:

   Do GŁUPI i i PRZYSTOJNY. : zaspokoje twoją ciekawość klejnoty rodzinne mam dorodne i tyle w sferze intymności Co do indektyw pod moim adresem nie zniżę się do twojego poziomu inteligencji i na twój bełkot nie odpowiem podobnym bełkotem spuszcze tylko zasłonę dymną ..kropka i tyle tym temacie

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Ona nie ma pojęcia o czym pisze, jak zwykle. Totalny pustak

 • Gość pisze:

  BOHOSIEWICZ JEST GŁUPIA KOMPLETNY PUSTAK

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×