Maja Bohosiewicz poszła do WC na lotnisku i przeżyła horror. Obrzydlistwo – to mało powiedziane. Oświadczenie personelu zakończy sprawę?

Maja Bohosiewicz przeżyła koszmar na lotnisku

Maja Bohosiewicz przeżyła koszmar na lotnisku

Maja Bohosiewicz opisała swój pobyt na lotnisku w Modlinie. Oj, nie należał on do najprzyjemniejszych! Nie dziwi więc, że nie gryzła się w język.

Maja Bohosiewicz to młodsza siostra innej aktorki, Soni. Piękność ma na koncie role w wielu filmach i serialach. W ostatnich miesiącach poważnie ograniczyła karierę artystyczną na rzecz prowadzenia własnej marki i rozwijania profili w mediach społecznościowych.

31-latka żyje u boku męża – Tomasza Kwaśniewskiego oraz dwojga dzieci – Zacharego Leonii. Rodzina często podróżuje. Jeszcze do niedawna krewni mieszkali w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a konkretnie w Dubaju. Już wrócili z Bliskiego Wschód do Polski, jednak pobyt nad Wisłą nie trwał zbyt długo. Kwaśniewscy zdecydowali się polecieć na urlop na Majorkę.

Maja Bohosiewicz przeżyła koszmar na lotnisku. Co tam się działo?

W tym celu najpierw udali się na lotnisko w Modlinie, skąd mieli wylot na Baleary. Niestety wizyta w tym miejscu nie zaliczała się do najbardziej udanych. Aktorka przeżyła spory szok, gdy weszła do toalet, gdzie muszle były wysmarowane fekaliami, a ponadto brakowało papieru i mydła. Mimo to personel obiektu regularnie podpisywał kartę kontroli stanu pomieszczenia.

Lotnisko Modlin – papieru brak, kible ob***, mydła brak śmieci się z kosza wysypują. Ale karta co pół godziny podpisana. Tylko ze złą datą – rozwścieczona napisała na Instastory.

Mocne świadectwo sprowokowało lotnisko do wydania oświadczenia.

Lotnisko reaguje na wpis Mai Bohosiewicz

Obiekt przekazał pismo portalowi Plotek, przyznając, że opisane przez aktorkę sytuację mogą sporadycznie wystąpić.

Jest nam niezmiernie przykro z powodu opisanego zdarzenia. Sporadycznie mogą zaistnieć sytuacje, w których pomimo przeprowadzonego serwisu sprzątającego, przy bardzo dużej liczbie osób korzystających z toalet, ich stan czystości nie będzie zadowalający – zaczął przedstawiciel lotniska.

Następnie podkreślił, że pracownicy wdrażają różne rozwiązania, mające zminimalizować szansę na takie „niespodzianki”:

Obejmują one m.in. zmianę zasad sprzątania przez serwis sprzątający oraz zwiększenie jego obsady. Ponadto na letni szczyt przewozowy uruchomiliśmy na antresoli terminala, w części odlotowej, dodatkowe, przeznaczone dla pasażerów toalety, które powinny spowodować poprawę standardu obsługi pasażerów. Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na dostępność toalet przy jednoczesnym znacznym wzroście ruchu pasażerskiego  rozpoczęliśmy rozbudowę węzła sanitarnego w części odlotowej terminala. Docelowo przyczyni się to do poprawy jakości obsługi pasażerów oraz zwiększy dostępność toalet dla pasażerów.

Mieliście kiedyś podobne sytuacje?


Maja Bohosiewicz o poziomie czystości na lotnisku

Maja Bohosiewicz o poziomie czystości na lotnisku

Maja Bohosiewicz dorobiła sobie sztuczne piegi

Maja Bohosiewicz dorobiła sobie sztuczne piegi

Maja Bohosiewicz - nowa fryzura

Maja Bohosiewicz - nowa fryzura

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nie musicie pytać ” gwiazdy” Bohosiewicz jak wyglądają toalety. Każdy pasażer to wie, ale liczy się lans i pieprzenie na każdy temat.

  • Gość44 pisze:

    Pieknosc????? no bez jaj!!!

  • Gość pisze:

    Źdrowia brava jaki kibel taki dom kibel i dlatego jak w basenie powinna byc czujka na sm..dy kolezanki znowu pobiły kolezanke koledzy kolege wnuczek dź4adka babcia wnucźka jednak bym coś zmienił ale po co jak inni mają robote tvn 24 ma juz 100lat ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×