Maja Bohosiewicz urządziła sesję fotograficzną bezdomnemu, po czym go obraziła. „Przeprosiny” to jeszcze większy strzał w kolano…

Maja Bohosiewicz zrobiła zdjęcie bezdomnemu i go obraziła

Maja Bohosiewicz zrobiła zdjęcie bezdomnemu i go obraziła

Maja Bohosiewicz zrobiła zdjęcie bezdomnemu i nagrała o nim film. Nazwała go "żulem". Grubo...? Dopiero potem zupełnie odpaliła wrotki.

Maja Bohosiewicz przed laty zadebiutowała jako aktorka w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Później wystąpiła w wielu filmach i serialach: Londyńczycy, M jak miłość, Wojna żeńsko-męska, Warsaw Dark, W ciemności, Aida, Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, Spadkobiercy, Barwy szczęścia – to tylko niektóre z nich.

W ostatnim czasie ograniczyła karierę aktorską na rzecz prowadzenie własnej firmy i rozwijaniu zasięgów w social mediach. W tych drugich dzieli się z fanami codziennymi przeżyciami. Kilka dni temu pochwaliła się przed nimi abstynencją:

Kilka miesięcy temu naszła mnie refleksja żeby pożegnać z mojego życia alkohol. Na początku spotkania towarzyskie, wakacje, drink z palemką czy wino do kolacji triggerowały mnie. Minęły kolejne tygodnie i chociaż nie mam żadnego twardego postanowienia, że „już nigdy przeeeeenigdy” to temat alkoholu po prostu jakoś przestał mnie dotyczyć. Co dziwnego zaobserwowałam? Że alkohol jest WSZĘDZIE – wyznała.

Najprawdopodobniej z uwagi na to ostatnie stwierdzenie, podczas wyjazdu do Francji, postanowiła zrobić zdjęcie… bezdomnemu mężczyźnie z butelką wina w dłoni.

Maja Bohosiewicz zrobiła zdjęcie bezdomnemu i go obraziła

W trakcie przechadzki po paryskich ulicach sfotografowała bezdomnego, po czym wrzuciła jego zdjęcie na Instastory. W tym miejscu znalazł się też krótki film, w którym stwierdziła, że „żul” w stolicy Francji wygląda jak przeciętny polski filmowiec.

Słuchajcie, tu nawet żul na ulicy, taki normalny pijak, wygląda normalnie. Pił wino czerwone z butelki, a nie jakąś Sofię, a wygląd miał jak u nas filmowiec w Polsce, jakby się urwał ze szkoły filmowej. Kamery mu tylko brakowało – zrelacjonowała.

Po chwili Maja nagrała kolejne wideo, próbując się w nim nieporadnie wytłumaczyć z użytych słów…

I od razu chciałam zrobić sprostowanie, że to nie filmowcy w Polsce wyglądają źle, tylko żule w Paryżu wyglądają stylowo – brnęła.

Maja Bohosiewicz „przeprosiła” za swoje zachowanie

Reakcja fanów była łatwa do przewidzenia. Skrytykowali idolkę za publikację takiego materiału. Maja zareagowała, zamieszczając „przeprosiny”. Były na tyle sarkastyczne, że trudno uznać je za szczere.

Zostałam pouczona. Nie można, nie powinno się mówić na osoby dotknięte kryzysem bezdomności per żul – to nieeleganckie i bardzo przepraszam. Nie miałam nic złego na myśli, pan był radosny, uśmiechnięty. Popijał wineczko i śpiewał w białej pościeli przy Luwrze i po prostu zrobił na mnie ogromne wrażenie swoją elegancją – ironizowała aktorka.

Co myślicie na temat takich żartów?


Maja Bohosiewicz zrobiła zdjęcie bezdomnemu

Maja Bohosiewicz zrobiła zdjęcie bezdomnemu

Maja Bohosiewicz o bezdomnym

Maja Bohosiewicz o bezdomnym

Maja Bohosiewicz o bezdomnym

Maja Bohosiewicz o bezdomnym

Komentarze

 • Gość pisze:

  po co tyle hejtu… spójrzcie na siebie

  • Gość pisze:

   To mógł być człowiek psychicznie chory, czy ktoś z chorobą alkoholową (albo jedno i drugie)
   Jakim prawem ta pani publikuje jego wizerunek w internecie ???
   Czy ona ma choć trochę empatii i szacunku dla drugiego człowieka??

  • Gość pisze:

   to jest osoba bądź, co bądź publiczna i powinna mieć w sobie choć odrobinę klasy, a okazała się personą z samego dna – wstyd !!!! i żenada

 • Gośćewab pisze:

  Debilka,jak8m prawem to robi ,?Niech się zajmie swoim marnym życiem….gwiazda z bożej łaski

 • Gośćika545 pisze:

  Po co tą „wielką gwiazde” w ogóle komentować? Sposoby żeby za wszelką cenę zaistnieć każdy ma władne…

 • Gość pisze:

  Chora kobieta

  • Gość pisze:

   moim zdaniem nikogo nie obraziła tylko wyraziła swoją opinię która w żaden sposób nie skrzywdziła ponieważ nie wykrzyczała muctego wprost, nie wiem czy wiecie ale w Polsce też używa się takiego określenia „żul i pijak” po za tym napisała że wygląda jak filmowiec więc gdzie widzicie tutaj krytykę? potraficie tylko oceniać ale na siebie nie spojrzycie..

  • Gość pisze:

   Przynajmniej nie jest fałszywie poprawna politycznie jak większość ludzi. Niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy bezdomnego „żulem” nie nazwał. Poza tym to, że ktoś jest bezdomny, nie znaczy, że musi być nietrzeźwy. Moim zdaniem, ona idealnie podkreśliła to, jaki ludzie mają problem z alkoholem i rzeczywiście jest go wszędzie. I tak jak osoba przede mną napisała. Ona nikogo tutaj nie obraziła, stwierdziła fakt i to w dodatku milej niż nie jeden plotkarz na kawce ze znajomymi.

  • Gość pisze:

   Bezprzesasdy

  • Marek pisze:

   Tak zgadzam się MAJA BOHOSIEWICZ. Jest CHORA NA UMYŚLE. Najgorsze jest to że w mediach sra na Polaków a tym samym na naszą ojczyznę POLSKĘ NIe na żadnego wytłumaczenia pokretnego zrobiła to i koniec kropka alkoholiczka na odwyku taka jest prawda bo dawała sobie w szyję i to należy piętnować w tym szambie celebryckim

 • Gość pisze:

  Następna patocelebrytka, żałosna instagramerka

 • Gość pisze:

  Masakra !! Jaka prostaczka ! Paryż zobaczyła

 • Gośc pisze:

  A czego mozna sie spodziewac po pustaku?

 • Gość pisze:

  Ta dziewucha jest na maksa denerwująca.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×