Maja Bohosiewicz wystawiła na aukcję łóżko swoich dzieci. Ile kosztuje? Cena dla wielu jest poza zasięgiem

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz na Instagramie ogłosiła, że sprzedaje łóżko piętrowe, w którym spały jej dzieci. Podała też kwotę, którą chciałaby za nie otrzymać.

Maja Bohosiewicz od dawna jest związana z aktorstwem. Na swoim koncie ma udział w produkcjach takich jak m.in. Londyńczycy, Ojciec Mateusz oraz M jak miłośćPopularność przyniósł jej jedna serial Za marzenia, gdzie odgrywała postać studentki psychologii, Zosi Morawiec. Widzowie śledzili jej losy z zapartym tchem.

Fani nie tylko obserwują karierę, ale także życie prywatne gwiazdy. Jej konto na Instagramie podgląda ponad 460 tysięcy internautów, a liczba ta wciąż rośnie. Aktorka regularnie dodaje nowe posty, w których informuje o zawodowych projektach, a także pokazuje wybrane momenty codzienności. Każdy wpis wywołuje spore reakcje.

Maja Bohosiewicz sprzedaje dwupiętrowe łóżko. Za jaką kwotę?

Gdy wybuchła pandemia koronawirusa, Maja Bohosiewicz wraz z mężem i dziećmi wyruszyła w podróż i podobno dlatego chce wynająć swoje mieszkanie. Gwiazda co jakiś czas w social mediach udostępnia zdjęcia zrobione w pięknych miejscach. Niedawno zaprezentowała fotografię zrobioną na plaży w Malediwach. Ma na sobie biały kostium kąpielowy, który świetnie współgra z jej opalenizną. Towarzyszy jej córeczka, która została ubrana w bardzo podobny strój:

Nie wiem czy są słowa którymi mogę opisać jaka jestem wdzięczna i szczęśliwa za te dni z moimi najcudowniejszym ludźmi na świecie. Było cudownie.

Internauci w komentarzach komplementowali zdjęcie, zachwycając się urodą gwiazdy i jej dziecka. Później aktorka wykorzystała swój profil do tego, by znaleźć nowego właściciela pewnego przedmiotu. Mowa o łóżku piętrowym, które kiedyś używały jej pociechy.

Maja Bohosiewicz pokazała, jak ono wygląda, a także zdradziła, że jego cena katalogowa to kwota 8 tysięcy złotych. Do tego trzeba doliczyć wartość materaców, każdy po niecałe 2 tysiące złotych. Gwiazda postanowiła nieco obniżyć tę sumę:

Łóżko idzie więc za 5 tysięcy, każdy materac za 1 tysiąc złotych – napisała aktorka w poście.

Maja Bohosiewicz sprzedaje piętrowe łóżko

Maja Bohosiewicz sprzedaje piętrowe łóżko

Myślicie, że znajdą się chętni, którzy będą chcieli nabyć przedmiot w takiej cenie?


Maja Bohosiewicz sprzedaje piętrowe łóżko

Maja Bohosiewicz sprzedaje piętrowe łóżko

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×