Magia nagości: Prowadząca polską edycję. Jak się nazywa?
Wirtualna Polska

Gwiazda „Rancza” poprowadzi „Magię nagości”! Startuje polska edycja kontrowersyjnego show

Magia nagości. Prowadząca

Magia nagości. Prowadząca

Rusza polska edycja Magii nagości. Znamy prowadzącą kontrowersyjne reality show Zoom.tv. To gwiazda, którą doskonale kojarzą fani serialu Ranczo.

Wirtualna Polska

Program Magia nagości od dawna gości na antenie Zoom.tv. Dotychczas stacja emitowała brytyjską edycję show Naked Attraction, które cieszy się sporą popularnością w wielu krajach. Widowisko doczekało się lokalnych odsłon w Rosji, Portugalii, Wietnamie, Finlandii i we Włoszech. Teraz przyszła pora na Polskę.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W Magii nagości uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje powodzenie związku.

Brytyjską wersję emitowanego na antenie Channel 4 Naked Attraction prowadzi pisarka i dziennikarka Anna Richardson. A kto w tej roli wystąpi w polskiej wersji?

Magia nagości. Kto prowadzi polską edycję?

Kandydatek na prowadzącą Magię nagości było kilka. Najczęściej w mediach przewijało się nazwisko wyzwolonej i bezkompromisowej uczestniczki pierwszej edycji Hotelu ParadiseMartyny Kondratowicz. Niemal pewne było, że to ona poprowadzi nowy format Zoom.tv. Niedawno zdradziła Jastrząb Post, że rozpoczęła negocjacje z produkcją.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ostatecznie prowadzącą Magię nagości została gwiazda doskonale znana widzom RanczaBeata Olga Kowalska, która w serialu TVP zagrała uwielbianą przez widzów dystyngowaną, kochającą łóżkowe igraszki Dorotę Wezół, czyli Doktorową.

Beata Olga Kowalska w serialu Ranczo

Beata Olga Kowalska w serialu Ranczo

Postać w Ranczu to najpopularniejsza kreacja na koncie Beaty Olgi Kowalskiej. Dzięki niej zyskała ogólnopolski rozgłos, uznanie i sympatię widzów. Teraz pokaże się z zupełnie innej strony:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wiem, że „Magia nagości” to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. „Magia nagości” to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada – mówi o swoim udziale w programie „Magia nagości. Polska” Beata Olga Kowalska.

Gwiazda tłumaczy, co przekonało ją do wzięcia udziału w castingu na gospodynię najbardziej kontrowersyjnego show, jakie kiedykolwiek pokazywano w polskiej telewizji:

Wirtualna Polska

Swoim występem w polskiej edycji „Magii nagości” chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego. Kocham ludzi i tęsknię za sceną, dlatego jestem przekonana, że wprowadzę do programu taką atmosferę, w której wszyscy uczestnicy poczują się swobodnie i komfortowo. Trwają właśnie ostatnie castingi przed premierą 1. sezonu, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do udziału w programie. Zachęcam do zgłaszania się, niezależnie od warunków fizycznych, wieku czy orientacji seksualnej – dodaje Beata Olga Kowalska.

Magia nagości. Polska wystartuje już za kilka tygodni. To najdroższa produkcja w ponad czteroletniej historii Zoom.tv.

Kim jest Beata Olga Kowalska?

Beata Olga Kowalska ma 54 lata. Jest aktorką teatralną i telewizyjną. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, była związana m.in. z Teatrem Nowym i Teatrem Powszechnym w Łodzi oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Największy rozgłos przyniosła jej rola w Ranczu, choć na swoim koncie ma epizody w M jak miłość, Plebanii i Ojcu Mateuszu. Pojawiła się również w Twoja twarz brzmi znajomo. Można ją oglądać w musicalach takich jak Mamma Mia! w Teatrze Muzycznym Roma; Nędznicy – Teatr Muzyczny w Łodzi czy Czarownice z Eastwick – Teatr Syrena w Warszawie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Beata Olga Kowalska

Beata Olga Kowalska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Beata Olga Kowalska

Beata Olga Kowalska

Beata Olga Kowalska

Beata Olga Kowalska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gośćmik pisze:

  Bez przesady. W innych krajach jest od dawna i nikt nie robi problemu

 • Gość pisze:

  To już są jakiej jaja. No nie wierze

 • Gość pisze:

  To juz jest porno… totalny upadek…

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Halina pisze:

  Brawo pani Beato !!!!

 • Gość pisze:

  Totalny ekshibicjonizm i wszystko na sprzedaż, a pani prowadząca powie zapewne, że to kolejne zadanie aktorskie.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×