Szukaj

Córeczka gwiazdy „Rancza” trafiła na SOR. Podczas zabawy w domu prawie doszło do najgorszego

Magdalena Waligórska

Magdalena Waligórska

Magdalena Waligórska w zeszłym roku została mamą po raz drugi. Aktorka, której popularność przyniósł serial Ranczo, zdradziła, że w macierzyństwie nie brakuje w trudnych, a nawet dramatycznych momentów.

Magdalena Waligórska pod koniec lutego zeszłego roku ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Nie zamierzała ukrywać krągłości i dumnie eksponowała je podczas różnych wydarzeń. Na temat swojego stanu chętnie wypowiadała się w wywiadach, w których dzieliła się swoim szczęściem:

Będę miała córeczkę, więc w końcu mogę sobie pozwolić rozpieścić tę różową część siebie. Brokat i cekiny zostawmy, ale pudrowy róż może być – wyjawiła w rozmowie z reporterem Super Expressu.

Waligórska i jej mąż, Mateusz Lisiecki, zostali rodzicami w maju zeszłego roku. Właśnie wtedy powitała na świecie córkę, Natalię.

Magdalena Waligórska o swoich dzieciach. Było o włos od tragedii

Natalia jest młodszą siostrą Piotra, który przyszedł na świat trzy lata temu. Magdalena Waligórska w rozmowie z Super Expressem wyznała, że ma bardzo żywiołowe dzieci. Kilka razy było o krok od tragedii, a jej córeczka trafiła na SOR. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło:

Były SOR-y, klocki lego wbite w czoło, deska tarasowa odbita na czole – takie rzeczy mamy już za sobą, ale żeby nie było śladu po tych dziecięcych szaleństwach kiedyś będzie potrzebny zabieg laserowy.

Gwiazda Rancza dodaje, że syn i córka mają nadmiar energii. Chociaż aktorka i jej mąż dobrze sobie z tym radzą, nie każdemu się udaje:

Dzieci mają taki nadmiar energii, że trudno z nimi nadążyć. Moja 15-miesięczna córeczka wyczynia niesamowite cuda ze swoim ciałem. Nie każdy jest w stanie złapać Natalię. My z mężem jakoś dajemy radę, ale nie każdy opiekun sobie radzi z jej energią i pomysłami – dodaje aktorka.

Warto dodać, że Magdalena i Mateusz pobrali się w 2016 roku w Rzymie.


Magdalena Waligórska z mężem – premiera filmu ZENEK

Magdalena Waligórska z mężem – premiera filmu ZENEK

Magda Waligórska pokazała ciążowy brzuszek

Magda Waligórska pokazała ciążowy brzuszek

all-ons_1062995105-magdalena_waligorska

09-05-2017 Warszawa Premiera nowego Range Rover fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×