Magdalena Waligórska za chwilę urodzi! Dumna gwiazda zdradziła płeć dziecka i pokazała ciążowe krągłości

Magdalena Waligórska ciąża

Magdalena Waligórska ciąża

Płeć drugiego dziecka Magdaleny Waligórskiej

Magdalena Waligórska jest w ciąży. Popularna Wioletka z serialu Ranczo wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Aktorka niedawno zdradziła płeć dziecka. Urodzi chłopczyka czy dziewczynkę? 

Magdalena Waligórska pod koniec lutego ogłosiła, że jest w ciąży. Gwiazda Rancza swoje ciążowe krągłości zaprezentowała podczas ceremonii wręczenia TeleKamer. To właśnie wtedy aktorka i jej mąż  Mateusz Lisiecki byli w centrum uwagi fotoreporterów, którzy próbowali uchwycić aktorkę z ciążowym brzuszkiem skąpaną w objęciach ukochanego.

Waligórska obecnie jest w trakcie kompletowania wyprawki dla niemowlaka. Jak się okazuje, będzie mogła nieco zaszaleć, ponieważ już zna płeć dziecka i nie zamierza jej ukrywać przed światem, tak jak większość ciężarnych gwiazd:

Będę miała córeczkę, więc w końcu mogę sobie pozwolić rozpieścić tę różową część siebie. Brokat i cekiny zostawmy, ale pudrowy róż może być – wyjawiła w rozmowie z reporterem Super Expressu.

Waligórski i jej mąż są zachwyceni z tego, że wkrótce będą mieli dziewczynkę. Małżonkowie wychowują bowiem synka Piotra, który przyszedł na świat w 2017 roku:

Najlepiej czuję się wtedy, gdy mam przy sobie swoją rodzinę, swojego synka, a niedługo także córeczkę – dodała aktorka.

O chęci posiadania córki aktorka mówiła już kilka lat temu, zatem śmiało można stwierdził, że wreszcie spełni swoje macierzyńskie marzenie:

Mam nadzieję, że to będzie dziewczynka, bo marzy mi się parka – podkreśliła w jednym z wywiadów.

Dumna mama swoje ciążowe krągłości zaprezentowała ostatnio na jednej z ostatnich imprez. Zobaczcie, jak pięknie wygląda ze słodkim ciężarem.

Gwiazdy na prezentacji kolekcji Małgorzaty Rozenek: Anna Mucha, Maja Bohosiewicz, Kasia Zielińska

Plejada znanych i lubianych na XIV Noworocznym Obiedzie z Gwiazdami: Małgorzata Socha, Beata Tadla, Natalia Siwiec, Kasia Zielińska, Mateusz Gessler

Magdalena Waligórska jest w ciąży. Aktorka znana z serialu “Ranczo” zaprezentowała swoje krągłości


Ciężarna Magdalena Waligórska na salonach

Ciężarna Magdalena Waligórska na salonach

Magda Waligórska pokazała ciążowy brzuszek

Magda Waligórska pokazała ciążowy brzuszek

Magdalena Waligórska urodzi córkę

Magdalena Waligórska urodzi córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×