Trzynasty wnuk Lecha Wałęsy w drodze. Córka byłego prezydenta jest w ciąży!

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa

Wałęsowie, to jest duża rodzina - rodzice, ośmioro dzieci, dwanaścioro wnucząt - ale tylko nieliczni pojawiają się w mediach. Jarosław radzi sobie w polityce, Maria kilka lat temu była bohaterką doniesień plotkarskich. O Magdzie trochę mówiło się w latach 90., gdy tańczyła w balecie. Teraz tabloid doniósł, że obdaruje Lecha Wałęsę 13. wnukiem.

Magdalena Wałęsa jest czwartym dzieckiem i najstarszą córką Lecha Wałęsy. Ma siedmioro rodzeństwa: trzy siostry i czterech braci: Bogdan, Sławomir, Przemysław, Jarosław, Anna, Maria Wiktoria i najmłodsza Brygida. Jej chrzestni, to legendy Solidarności, Anna Walentynowicz i Bogdan Borusewicz.

Wróżono jej wielką karierę w balecie, ale poważna kontuzja pokrzyżowała jej marzenia i plany. W ósmej klasie nabawiła się uszkodzenia kolana, które spowodowało, że musiała wycofać się ze świata baletu. Choć nie poddawała się i robiła wszystko, by tańczyć na największych deskach świata, nie udało się wyleczyć kontuzji.

Potem studiowała teologię, była katechetką i instruktorką fitness. Bardzo rzadko można oglądać ją na bankietach, unika świata show-biznesu. Trudno o niej znaleźć jakieś informacje w tabloidach. Dobrze chroni swojej prywatności. Z pierwszego małżeństwa z Marcinem Chamerskim, ma syna Szymona, którego po rozwodzie, pomogła jej wychować mama, Danuta Wałęsa.

Obecnie jest związana z Lechem Kaźmierczykiem, Radnym Rady Miasta Gdańska. To z nim spodziewa się drugiego dziecka. Swoja radością podzieliła się na jednym z profili społecznościowych, gdzie pojawiły się zdjęcia USG:

Będzie dziecko. Szczęście. Miłość – napisała.

Wygląda na to, że były prezydent doczeka się trzynastego wnuka, a rodzina Wałęsów znowu się powiększy. Mamy nadzieję, że Magdalena w spokoju doczeka rozwiązania. Życzymy zdrowia przyszłej mamie i maluszkowi, a Danucie i Lechowi Wałęsom pociechy z najmłodszego, póki co, wnuka.

Zobacz: Ile Lech Wałęsa przekazał dla strajkujących nauczycieli? Były prezydent Polski pokazał potwierdzenie przelewu na sporą sumę!

Zobacz: Lech Wałęsa zaplanował własny pogrzeb. Będzie skandal

Zobacz: Maria Wiktoria Wałęsa z dnia na dzień zniknęła z mediów. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje? Mamy jej najnowsze zdjęcia

 


Magdalena Wałęsa - ciąża

Magdalena Wałęsa - ciąża

Magda Wałęsa i Lech Kaźmierczyk

Magda Wałęsa i Lech Kaźmierczyk

Magda Wałęsa z partnerem

Magda Wałęsa z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×