Magdalena Stużyńska szczerze o tym, dlaczego nie chodzi na imprezy. To dlatego ma tak mało propozycji?

Magdalena Stużyńska

Magdalena Stużyńska nie pokazuje się na imprezach i stroni od pozowania na ścinkach. A wszystko dlatego, bo po prostu… nie ma na to czasu. W rozmowie z Newserią przyznała, że chodzenie na przyjęcia pomaga w nawiązywaniu nowych znajomości i potrzymaniu popularności, ale ona ma zupełnie inny pomysł na karierę.

Gdybym tyle nie pracowała, to miałabym pewnie czas na chodzenie na imprezy, co być może zaowocowałoby kolejnymi propozycjami. Ale na razie muszę po prostu dokonywać rozsądnych wyborów i dokonuję ich w taki sposób – wytłumaczyła.

Magdalenę Stużyńską zobaczymy w kolejnym sezonie serialu Przyjaciółki (zobacz: Katarzyna Zielińska w kapeluszu, coraz chudsza Joanna Liszowska i dziewczęca Socha. Gwiazdy na konferencji serialu „Przyjaciółki”). Aktorka pracę na planie produkcji Polsatu łączy z występowaniem na scenie z Kabaretem Moralnego Niepokoju.

Kiedy się widzi ludzi, który się bardzo głośno śmieją, którzy się cieszą, wychodzą entuzjastyczni, zrelaksowani i szczęśliwi po takim występie, dostaję taki ogromny zastrzyk energii. To jest taki natychmiastowy zwrot tej mojej energii i myślę, że każdy, kto lubi być na scenie, jest w stanie coś takiego polubić – stwierdziła.

Aktorka prywatnie jest żoną biznesmena, Łukasza Brauera i mamą dwójki dzieci: 9-letniego Brunona i 3-letniego Gustawa.

 

Anita Sokołowska, Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×