Magdalena Stużyńska do tej pory nie mogła schudnąć. Dlaczego?

Magdalena Stużyńska

Magdalena Stużyńska na konferencji prasowej serialu Przyjaciółki telewizji Polsat pokazała wyraźnie smuklejszą figurę. Przyzwyczajeni byliśmy do trochę innego wizerunku Anny, postaci granej przez aktorkę. Skąd taka zmiana?

Bohaterka grana przez Stużyńską w nowym sezonie Przyjaciółek w końcu stanie na nogi i będzie mogła zadbać o siebie, swoje zdrowie i figurę. Dotychczas postać Anny nie miała szczęścia – była nieco pulchną gospodynią domową i mamą trójki dzieci. Miała męża, który ją zdradzał. Rola została napisana tak, że aktorka nie dość, że nie mogła schudnąć, to jeszcze musiała na planie nosić specjalny pogrubiający strój.

Wszystko ma się zmienić w nadchodzącym sezonie, do którego właśnie trwają zdjęcia.

Przez trzy pierwsze sezony Magda miała zakaz odchudzania. Nosiła też specjalny pogrubiający kostium, który dodawał jej kilogramów. Po rozwodzie z mężem Anna przeżyje drugą młodość, wypięknieje i spotka nową miłość. Magda to profesjonalna aktorka i chce, żeby jej odmieniona bohaterka wypadła na ekranie jak najbardziej wiarygodnie – czytamy w tabloidzie wypowiedź osoby z planu.

Nie możemy się doczekać nowego sezonu, żeby zobaczyć, co nowego słychać u Anny! My już widzimy pierwsze zmiany, a wy?

 

Magdalena Stużyńska zdjęcie: ons.pl

Magdalena Stużyńska
zdjęcie: ons.pl

 

Magdalena Stużyńska

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×