Magda Stużyńska ścięła włosy na krótko. Wygląda w nich zupełnie inaczej. Pojawiły się porównania do Marilyn

Magda Stużyńska fryzura

Magda Stużyńska fryzura

Sezon na odwiedzanie salonów fryzjerskich trwa w najlepsze. Gwiazdy w końcu mogą coś zrobić dla swoich włosów. Wsród nich jest także Magdalena Stużyńska. 

Magdalena Stużyńska swoją karierę rozpoczynała w wieku 15 lat. Wystąpiła wówczas w spektaklu teatralnym Eksperyment w reżyserii Haliny Machulskiej. Rok później zadebiutowała w kinowym filmie Brama do raju w reżyserii Ryszarda Mocha, gdzie  zagrała narkomankę. Jednak popularność przyniosła jej rola Marcysi w serialu Złotopolscy. W 2012 roku rozpoczęła pracę na planie serialu telewizji Polsat Przyjaciółki, w którym do dziś wciela się w rolę Anki Strzeleckiej. Serialowa postać przyniosła jej  nominację do nagrody Telekamery w 2013 roku.

Aktorka prywatnie jest żoną biznesmena, Łukasza Brauera. W 2005 urodziła syna, Brunona, a w kwietniu 2011 na świat przyszedł jej drugi syn Gustaw. Przez wiele lat Stużyńska mieszkała z rodziną na warszawskim Powiślu, ale marzyła o domu za Warszawą. W końcu to marzenie się spełniło. Od trzech lat mieszka w wymarzonej willi.

Zawsze byłam dzieckiem miasta. Lubię ruch, zgiełk, ale często marzyłam o domu w cichym, spokojnym miejscu. Spotkałam chłopaka, który też myślał o życiu za miastem, zostaliśmy małżeństwem i po kilku latach poszukiwań znaleźliśmy działkę z drzewami, co było dla mnie ważne. Mieliśmy na szczęście podobną wizję domu. Oboje nie chcieliśmy karykatury dworku polskiego. Marzyliśmy o czymś w stylu przedwojennej willi z dużymi oknami i kominkiem. Dbaliśmy o detale, żeby to nie był potworek, który coś udaje. Powstawał sześć lat – opowiadała w „Weranadzie” gwiazda.

Magda Stużyńska ma krótkie włosy. Metamorfoza aktorki

Gwiazda, mimo że kocha swój dom, to nie mogła doczekać się już końca tej izolacji, choćby z powodu braku dostępu do  fryzjera. Pojawienie się aktorki w salonie fryzjerskim skończyło się bardzo radykalnym skróceniem włosów.

Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę. Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe! Dołączam do grona wielbicielek salonu @aleksandraoleczekhairstylist, w którym „czeszą się” moje koleżanki aktorki! – napisała Magda po wizycie w salonie.

Magdalena Stużyńska zaprezentowała na Instagramie nową fryzurę, a w komentarzach posypały się komplementy:

  • Madzia wyglądasz jak dziewczynka! Jest super
  • Pięknie wyglądasz!
  • Marylin Monroe?
  • Wygląda Pani pięknie – młodo, stylowo, kobieco i delikatnie – piszą fani.

A jakie jest wasze zdanie?


Magdalena Stużyńska

Magdalena Stużyńska po fryzjerze

Przyjaciółki, Anka (Magdalena Stużyńska)

Przyjaciółki, Anka (Magdalena Stużyńska)

Przyjaciółki, Anka (Magdalena Stużyńska)

Przyjaciółki, Anka (Magdalena Stużyńska)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×