Szukaj

Magdalena Stępień pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek. Poród zbliża się wielkimi krokami

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień w tym roku dołączy do grona mam. Na Instagramie dodała nowe zdjęcie, na którym eksponuje ciążowe krągłości. Internauci są nim zachwyceni.

Magdalena Stępień w show-biznesie jest obecna od kilku lat. Rozpoznawalność zyskała w momencie, w którym zgłosiła się na casting do piątej edycji programu Top Model. Chociaż nie wygrała telewizyjnego show, świetnie sobie radziła. Odpadła dopiero tuż przed ścisłym finałem.

Modelka po pewnym czasie zniknęła z sieci, wróciła do dawnego życia i normalnej pracy. Odkąd związała się z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem jej nazwisko pojawia się w tabloidach. Gwiazda wróciła też na Instagram. To właśnie tam ona i jej ukochany ogłosili, że zostaną rodzicami.

Magdalena Stępień ma jednak sporo wątpliwości co do swojej obecności w internecie. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że rozważa ponowne zamknięcie swojego profilu. Na ten krok chce zdecydować się tuż po narodzinach dziecka. Nie do końca radzi sobie z tym, jak ktoś obraża ją lub jej bliskich:

Szczerze rozważam ponowne zamknięcie konta na Instagramie. Może to się pojawić z momentem narodzin naszego dziecka, dlatego, że patrząc, co się dzieje, jak wielki jest hejt, jak wiele ludzi wydaje opinie, nie znając drugiego człowieka, to jest to dla mnie przerażające. Ja ciężko się odnajduję w tym świecie, w tym hejcie. Nie do końca radzę sobie z tym, jak ktoś obraża mnie lub moich bliskich.

Magdalena Stępień pokazała brzuszek. Poród zbliża się wielkimi krokami

Stępień co jakiś czas dzieli się z internautami rozkosznymi kadrami ze swojego życia prywatnego. Niedawno pokazała sporych rozmiarów brzuszek, wcześniej pochwaliła się sylwetką w stroju kąpielowym. Tym razem dorzuciła do puli kolejne piękne zdjęcie.

Przyszła mama pozuje w kuchni. Ma na sobie bluzę z kapturem, którą podniosła. Dzięki temu pokazała ciążowe krągłości w pełnej okazałości. Modelka delikatnie się uśmiecha. Jest wdzięczna za to, co dzieje się w jej życiu. Dowodem są słowa, które zawarła w opisie.

Wdzięczność przepełnia moje serce.

Magdalena Stępień pokazała ciążowe krągłości

Magdalena Stępień pokazała ciążowe krągłości

Internauci nie przeszli obok fotografii obojętnie. W opisie komplementują wygląd przyszłej mamy, trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:

  • Pięknie wyglądasz. Gratulacje.
  • Podwójnie piękna. Zdrówka dla Was i szczęśliwego rozwiązania.
  • Cudnie wyglądasz. Śliczna przyszła mama.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Magdalena Stępień wygląda kwitnąco.


Magdalena Stępień pokazała ciążowe krągłości

Magdalena Stępień pokazała ciążowe krągłości

Magda Stępień pokazała brzuch

Magda Stępień pokazała brzuch

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×