Magda Stępień pokazała prezent od fanki. To niebywały hołd dla jej zmarłego synka. Tak uczciła pamięć małego Oliwierka

Magda Stępień

Magda Stępień

Magdalena Stępień podzieliła się w sieci niezwykłym prezentem, który sprawiła jej jedna z internautek. To wyjątkowy hołd dla jej synka. Można się wzruszyć, patrząc na to, co zrobiła. 

Magdalena Stępień w minionym roku przeżyła wielką tragedię. Modelka i była partnerka Jakuba Rzeźniczaka przez wiele miesięcy walczyła o zdrowie i życia syna, a ta batalia zakończyła się tragicznie. Gdy Oliwier miał zaledwie pół roku w czasie rutynowych badań dowiedziała się, że maluszek choruje na nowotwór wątroby. Natychmiast zaczęła szukać najlepszych specjalistów na świecie. Trafiła z synem do kliniki w Izraelu, która podjęła się leczenia.

Niestety wyniki chłopca z dnia na dzień się pogarszały. Magda ostatnie miesiące życia syna spędziła z nim w szpitalu. Niestety w lipcu modelka przekazała najgorsze wieści. Razem z Jakubem Rzeźniczakiem przekazali, że ich synek zmarł.

Kochani, Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – napisała wówczas w sieci Magda.

Magdalena Stępień pokazała wyjątkowy prezent

Magdalena Stępień po śmierci synka na kilka tygodni postanowiła zniknąć z social mediów i show-biznesu. W ciszy i z dala od mediów starała się dojść do siebie. Po czasie wróciła na salony, ale zaczęła też udzielać wywiadów, w których mówiła o śmierci syna i cierpieniu z tym związanym. Wspominała też czas, który było jej dane spędzić z synem.

Cały ten rok. Każda ta chwila, którą z nim spędziłam. Jestem mu wdzięczna za każdy uśmiech, który mi dawał. To jest główna rzecz, którą wspominam najbardziej. A, że on się zawsze uśmiechał, to tak naprawdę dla mnie każda chwila była wyjątkowa. Ten rok był najpiękniejszym w moim życiu. Te chłopiec wniósł tyle radości do mojego życia, do życia mojej rodziny, do życia ludzi, którzy go poznali i do życia ludzi, którzy nie mieli okazji go poznać. Ja do dziś dostaje wiadomości, jak oni za nim tęskną, nawet go nie znając. Wydaje mi się, że ten uśmiech, który on miał, tak szczery, że ta miłość była przelana z niego na wszystkich dookoła – mówiła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Magda w najtrudniejszym dla siebie czasie może liczyć na wsparcie przyjaciół, rodziny i fanów, którzy nieustannie trzymają za nią kciuki. Modelka zaczęła aktywnie działać też w social mediach, gdzie publikuje sporo treści związanych z synkiem. Pojawiają się tam zdjęcia i nagrania z Oliwierem, a dzisiaj gwiazda udostępniła niezwykły prezent.

Jedna z internautek stworzyła portret Oliwiera. W sieci pojawiło się nagranie narysowanego ołówkiem obrazu, na którym widnieje mały Oliwier.

Jego mama nie ukrywała ogromnego wzruszenia i podzieliła się wszystkim w sieci. Magda pokazała nagrania na swoim Instagramie, a dodała do tego zapłakane emotikonki. Widać, że ten podarunek wywołał w niej mnóstwo emocji.


Magda Stępień pokazała portret Oliwiera

Magda Stępień pokazała portret Oliwiera

Magda Stępień pokazała portret Oliwiera

Magda Stępień pokazała portret Oliwiera

Magda Stępień pokazała zdjęcie Oliwiera

Magda Stępień pokazała zdjęcie Oliwiera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×