Magdalena Stępień spotkała się z byłą partnerką Rzeźniczaka. Doszło do przełomowego pojednania. Nie zabrakło prezentu na zgodę

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień w nowym wywiadzie opowiedziała o kontakcie z matką córki Jakuba Rzeźniczaka, Eweliną. Chociaż przez pewien czas panie były w konflikcie, ten jest jedynie wspomnieniem.

Magdalena Stępień niedawno dołączyła do grona mam. Powitała na świecie Oliwiera, którego ojcem jest Jakub Rzeźniczak. Chociaż rodzice dziecka przez pewien czas tworzyli zgrany związek, ten rozpadł się przed narodzinami maleństwa. Stępień o tym fakcie poinformowała w sieci, gdzie umieściła bardzo wymowny wpis.

Magda deklaruje, że przez najbliższy rok chce się skoncentrować na synku. Potem podejmie decyzję, gdzie zamieszkają i w jaki zawodzie poszuka pracy. Chociaż celebrytka skupia się na roli mamy, nadal aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści.

Tak jak niedawno, gdy Magdalena Stępień umieściła wpis, w którym podkreśliła, że nigdy nie porównywała się do nikogo innego. W pełni siebie akceptuje:

Zarzuca się mi kompleksy, ponieważ wstawiam swoje zdjęcia w okularach – śmieszy mnie to najbardziej. Kochani ja jestem po prostu wielką fanką okularów przeciwsłonecznych. Ja je po prostu kocham. Nigdy nie porównywałam się do kogoś innego i nigdy tego nie zrobię. Jestem, jaka jestem, kocham i lubię siebie

Magdalena Stępień o relacji z Eweliną, mamą córki Jakuba Rzeźniczaka

Oliwier nie jest jedynym dzieckiem Jakuba Rzeźniczaka. Piłkarz ma też córkę, Inez, której mamą jest Ewelina. Chociaż przez pewien czas ona i Magdalena Stępień nie pałały do siebie sympatią, wiele zmieniło się po narodzinach chłopca. Od tego momentu panie wzajemnie się wspierają. Chcą bowiem, by ich dzieci miały dobry kontakt:

Otrzymuję ogromne wsparcie ze strony Eweliny. Momentami między nami sytuacja była naprawdę trudna, ale puściłyśmy to w niepamięć. Teraz jest dobrze i chcemy, żeby tak zostało. W końcu Inez i Oliwier to rodzeństwo już na zawsze – komentowała w rozmowie z Plejadą.

Uczestniczka Top Model dodała, że Ewelina bardzo jej pomaga. Przygotowała nawet dla niej wyjątkowy prezent – sesję zdjęciową, która była prezentem od Inez dla Oliwiera:

Ewelina naprawdę mi pomaga. Zorganizowała nam sesję zdjęciową, która była prezentem od Inez dla Oliwierka. Towarzyszyła nam podczas sesji, pomagała i podtrzymywała na duchu

Trzeba przyznać, że to naprawdę urocze.


Magdalena Stępień komentuje relacje z Eweliną

Magdalena Stępień komentuje relacje z Eweliną

Magdalena Stępień komentuje relacje z Eweliną

Magdalena Stępień komentuje relacje z Eweliną

Magdalena Stępień pokazała pierwsze efekty sesji Oliwiera

Magdalena Stępień pokazała pierwsze efekty sesji Oliwiera

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wszystkie kobiety w tej rodzinie są jakieś poranione

 • Gość pisze:

  Dobrze ze się dogadują, dzieci to rodzeństwo i fajnie ze mogą mieć kontakt. Nie da się czytać o tych farmazonach ze ktoś rozbija rodzine, to zawsze jest decyzja mężczyzny albo właśnie „niemezczyzny” a jak widzimy to tutaj mamusie bardziej intersuja się wzajemnie swoimi dziećmi niż tatuś pozal się Boże. Ładne zdjecia z sesji super prezent, to piękna pamiątka

 • Gośćiga pisze:

  A to dziwne bo Pani Stępień dość jednoznacznie oceniała kobiety rozbijające związki. Teraz wchodzi w komitywę z taką właśnie osobą. Przecież p zEwelina zaszła w ciążę gdy p Rzeźniczak miał żonę.

 • Tomek Kowalczyk pisze:

  Kto jest,bo nie znam.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×