Szukaj

Magdalena Różczka pierwszy raz po porodzie!

Magdalena Różczka dopiero co urodziła a już wraca do pracy. Tym razem dla innych. Jej 6 – tygodniowa córeczka Helenka czuje się dobrze. Ciężarna Kinga Burzyńska spotkała się ze świeżo upieczoną mamą w czasie charytatywnej sesji zdjęciowej. Aktorka zdecydowała się wesprzeć markę Ence Pence, która zapewnia wsparcie noworodkom czekającym na nowy dom. W sesji pozuje z maleńkim niemowlakiem.

Aktorka po porodzie wygląda świetnie, brzuszka ani śladu. Jednak ma swoje zasady i nie pokazuje i nie pokaże swoich dzieci w mediach. A jak dba o figurę i formę?

Bardzo dobrze się czuję, jem bardzo dużo, to chyba geny, dziękuję mojej mamie. Ja konsekwentnie od szczęściu lat do mediów nie zapraszam mojej starszej córeczki i młodszej też nie będę – powiedziała Magda

A jak starsza córka aktorki Wandzia zareagowała na pojawienie się na świecie małej siostrzyczki?

Cudownie, jest zachwycona – powiedziała Magda

Magda kwitnie i promienieje! Szczęście w rodzinie to najważniejsze szczęście w życiu kobiety. Małgorzata Kożuchowska też o tym wie i na akcji „Szlachetna Paczka” pierwszy raz po porodzie pokazała się publicznie. Aktorce macierzyństwo służy!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w pierwszym wywiadzie po urodzeniu syna!

Magdalena Różczka z pierwszego małżeństwa, ze scenarzystą Michałem Marcem, ma córkę Wandę. Teraz Magda jest w związku z synek Gustawa Holoubka, Janem Holoubkiem. Z ich związku narodziła się Helenka.

 

 

Magda Różczka Fot. screen z DDTVN

 

 

Fotografia: screen z TVN.pl

Fotografia: screen z TVN.pl


×