Szukaj

Magdalena Różczka jest w ciąży! Czy już nie zagra w serialu „Lekarze”?

Magdalena Różczka

Fotografia: AKPA

Aktorka Magdalena Różczka, popularna dr Alicja Keller z serialu Lekarze, jest w ciąży. Ojcem jej drugiego dziecka jest jej partner, Jan Holoubek (syn Gustawa Holoubka i Magdaleny Zawadzkiej). Jej odejście z serialu wzbudziło niepokój fanów i spowodowało, że stacja TVN została zasypana pytaniami o losy dr Keller. Jak się okazuje, producenci serialu zadbali o to, żeby aktorka po urodzeniu dziecka mogła wrócić na plan zdjęciowy. W oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na stronie stacji TVN poświęconej serialowi zapewnili, że nieobecność aktorki jest tylko tymczasowa i związana właśnie z jej stanem.

Doktor Alicja Keller nie zniknęła z serialu, tylko wyjechała do Szwajcarii, by zająć się zdrowiem Kubusia. A dlaczego tak się stało ? W związku z ciążą aktorki produkcja serialu musiała zmienić scenariusze piątej serii i tak zorganizować pracę na planie, by aktorka mogła rozpocząć urlop macierzyński i spokojnie przygotowywać się do nowej roli w swoim życiu prywatnym – czytamy na stronie TVN.

Magdalena Różczka ma 5-letnią córkę Wandę, z małżeństwa ze scenarzystą Michałem Marcem. Dla jej obecnego partnera będzie to pierwsze dziecko.

Zobacz także: Magdalena Różczka rezygnuje z kariery. Przed nią najważniejsza rola…

Jan Holoubek, Magdalena Różczka

Fotografia: AKPA


×