Magdalena Popławska potrafi zorganizować niezapomniane wakacje

Magdalena Popławska (fot. ONS)

Magdalena Popławska (fot. ONS)

Gdzie na wakacje?

Najwyższy czas, aby pomyśleć o letnich wojażach. To najlepszy moment, żeby zarezerwować miejsce w uroczym pensjonacie w górach czy miejsce na kempingu nad morzem. Albo pomyśleć o wyprawach w dalsze zakątki świata.

A może przypadną wam do gustu patenty na letnie podróżowanie Magdaleny Popławskiej? Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że nawet bez specjalnego przygotowania, a tylko stawiając na spontaniczność, udało się jej zwiedzić kawał Europy.

Kiedy siostra wyjechała na studia, zajęłam po niej miejsce w grupie teatralno-muzycznej. Przygotowywaliśmy przedstawienia, w wakacje podróżowaliśmy stopem, śpiewaliśmy na ulicach, żeby zarobić na kemping i bagietkę. Zwiedziłam tak Francję i część Hiszpanii. Historia, która zatoczyła w moim życiu koło. Kiedyś na ulicach Awinionu graliśmy dla ludzi siedzących w restauracjach, zarabiając na chleb – dosłownie – przyznała w rozmowie z „Twoim Stylu”.

Co ciekawe, podróżnicze doświadczenia wykorzystała w jednym ze swoich najnowszych przedsięwzięć – kampanii Orange, w której wciela się w pracownicę biura podróży, o rozległych kontaktach towarzyskich i to na całym świecie. Do tego potrafi zorganizować niezapomniane wakacje.

A wy macie już plany na najbliższy urlop? Spacery w górach, leniuchowanie na leżaku w nadmorskim kurorcie czy może zwiedzanie starożytnych ruin? O czym marzycie?

Zobacz: Poznaj całą nową rodzinę Orange


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×