Szukaj

Dramat byłej partnerki Michała Żebrowskiego! Postawa aktora jest imponująca

Michał Żebrowski pomaga Magdalenie Piekorz

Michał Żebrowski pomaga Magdalenie Piekorz

Michał Żebrowski pomaga Magdalenie Piekorz

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy Magdalena Piekorz pierwszy raz zobaczyła Michała Żebrowskiego w Teatrze Telewizji, wiedziała, że połączy ich kiedyś wspaniałe uczucie:

Jeśli kiedyś coś wyreżyseruje, ten chłopak zagra u mnie główną rolę – powiedziała reżyserka.

Po 10 latach plan Magdy się ziścił i obsadziła Żebrowskiego w swoim filmowym debiucie – Pręgi.

Od pierwszej próby zauważyłem, że ona znakomicie czuje aktorów. Bardzo wymagająca, choć jest debiutantką, posiada wszystkie cechy dobrego reżysera. Tworzymy z ekipą grupę przyjaciół – czytamy wypowiedź Michała na łamach Dobrego Tygodnia.

Mimo że ich relacja nie przekształciła się w poważny związek, to zrealizowali wiele wspólnych projektów. Do dziś Michał i Magdalena bardzo się wspierają. Nawet teraz, gdy Żebrowski jest w szczęśliwym małżeństwie z Aleksandrą, nie zapomina o branżowej koleżance.

Kilka lat temu Piekorz zaraziła się boreliozą. Zła diagnoza i nieodpowiednie leczenie przekształciły wirusa w neuroboreliozę, która uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Jedyną szansą na pokonanie choroby jest sprowadzenie kroplówki z Niemiec, co jest bardzo kosztownym przedsięwzięciem. Gdy media nagłośniły sprawę Magdy, Michał od razu zareagował!

Pomagam Magdzie, bo wiem, czym jest borelioza. Z tym nie ma żartów. Przyłączę się do zbiórki pieniędzy i namówię do tego innych aktorów – powiedział aktor

Brawo dla Michała za piękną postawę!

Zobacz: Seksowna żona Michała Żebrowskiego zaszalała jak nigdy wcześniej! Pokazała się w samych majtkach! Fani oszaleli z zachwytu!

Zobacz: Ale uroczo! Popularna para wskoczyła w identyczne piżamy i oddała się czułościom pod jemiołą! Zwróćcie uwagę na TEN szczegół

Zobacz: Żona Michała Żebrowskiego nie jest tak perfekcyjna jak mogłoby się wydawać! Przystojny aktor zdradził nieznane oblicze ukochanej!


Michał Żebrowski i Ola Żebrowska całują się pod jemiołą

Michał Żebrowski i Ola Żebrowska całują się pod jemiołą

Michał Żebrowski -  - Gala Doskonałości Roku 2017 Twojego Stylu

Michał Żebrowski - - Gala Doskonałości Roku 2017 Twojego Stylu

Michał Żebrowski pomaga Magdalenie Piekorz

Michał Żebrowski pomaga Magdalenie Piekorz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×