Magdalena Ogórek znika z TVP. Prezenterka poinformowała o wszystkim widzów i przekazała smutne wieści

Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek nie będzie pojawiała się w Telewizji Polskiej. Prezenterka pokazała zdjęcie wprost ze szpitala i poinformowała o problemach ze zdrowiem. Co się dzieje?

Magdalena Ogórek zyskała rozpoznawalność w 2015 po tym, jak zdecydowała się startować w wyborach prezydenckich. Skończyło się to jednak fiaskiem, ponieważ zyskała zaledwie 2% poparcia. Po tym postanowiła rozstać się z partią SLD, bo jak się okazało, miała zupełnie inne poglądy polityczne. Mimo to wciąż gości w show-biznesie. Znalazła swoje miejsce w telewizji. Od kilku lat współpracuje z TVP.

43-letnie prezenterka najbardziej kojarzona jest z programem W kontrze, który prowadziła razem z Jarosławem Jakimowiczem. Nie dało się ukryć, że był to jeden z najbardziej kontrowersyjnych duetów, które można było oglądać na ekranie. Wiele skrajnych emocji wzbudzały głoszone przez nich opinie, a także wpadki, które przydarzyły im się na wizji.

Teraz regularnie pojawia się na ekranie TVP Info, gdzie prowadzi program Plan dnia. Niestety gwiazda TVP przekazała swoim fanom przykre wieści.

Magdalena Ogórek nie pojawi się w TVP. Co się dzieje z jej zdrowiem?

Magdalena Ogórek nie raz przyznała w wywiadach, że pracuje od rana do wieczora i ma grafik wypełniony po brzegi. Prezenterka będzie jednak musiała mocno zwolnić. Wczoraj zaniepokoiła swoich fanów w sieci, gdy wrzuciła zdjęcie ze szpitala. Wyjaśniła, że musiała udać się po pomoc na SOR. Dodała zdjęcie, na którym widzimy jej rękę z wbitym wenflonem. Hospitalizacja nie trwała długo, ale na cały tydzień prezenterka znika z TVP.

Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR. Już jestem w domu, ale do piątku nie będzie mnie w pracy – muszę odpoczywać – odpisała.

Aby uspokoić widzów, przekazała też, że program Plan dnia w zastępstwie będzie prowadziła do końca tygodnia Ewa Bugała.

„Plan dnia” zostawiam na ten tydzień w dobrych rękach Ewy Bugały. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia – dodała.

Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie ze szpitala, jednak nie wyjawiła, z jakim problemem zdrowotnym przyszło jej się zmierzyć. Post, który udostępniła zobaczycie w naszej galerii.


Magdalena Ogórek w szpitalu

Magdalena Ogórek w szpitalu

Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek w TVP Info

Magdalena Ogórek w TVP Info

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×