Szukaj

Magda Narożna zaskoczyła nową fryzurą. Zapuściła włosy i zrobiła grzywkę. Irokez to już przeszłość

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna postanowiła nieco zmienić fryzurę. Z jej głowy zniknął słynny irokez. Gwiazda zapuściła włosy i wygląda zupełnie inaczej. Pojawiła się też dłuższa grzywka. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Magda Narożna to jedna z największych gwiazd sceny disco-polo. Wokalistka zadebiutowała ze swoim zespołem Piękni i Młodzi w programie Must Be The Music, gdzie zachwyciła jurorów nie tylko wokalem i autorskimi utworami, ale także ogromną charyzmą i sceniczną energią.

Gdy staje przed mikrofonem, daje prawdziwe show, za co fani kochają ją najbardziej. Jakiś czas temu rozstała się z mężem, który był jednym z członków zespołu. Rozwód tylko dodał jej energii, a ona sama cały czas idzie do przodu i odnosi kolejne zawodowe sukcesy. Układa też na nowo swoje życie uczuciowe.

Magda jest aktywna w social mediach i chętnie informuje swoich sympatyków o tym, co aktualnie się u niej dzieje. Na jej profilu pojawia się sporo zdjęć z domowego zacisza. Pokazuje na nich, jak mieszka, ale także chwali się romantycznymi kadrami ze swoim ukochanym Krzysztofem Byniakiem.

Magda Narożna zapuściła włosy

Magda Narożna jest aktywną użytkowniczką social mediów, a na jej koncie nie brakuje zdjęć, na których pokazuje, jak wygląda poza sceną. Podczas występów zawsze zachwyca perfekcyjnym makijażem, pieczołowicie ułożoną fryzurą i strojami. Jej znakiem rozpoznawczym od samego początku jest blond irokez.

Okazuje się, że wraz ze zbliżającą się wiosną przyszła pora na radykalne zmiany. Magda zdecydowała się zapuścić włosy, a nawet zrobiła sobie grzywkę, którą zaczesuje na bok. Na nowych zdjęciach widać, że wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze kilka tygodni temu:

Czy to już wiosna, tego nie wiemy 🙂

Magda jeszcze dzisiaj zadebiutuje na scenie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie będzie w odpowiedniej charakteryzacji wykonywała największe muzyczne hity. Zdjęcia gwiazdy, która w tym sezonie postawiła na grzeczny wizerunek, możecie zobaczyć w naszej galerii.

Czekacie na dzisiejszy wieczór pełen muzycznych wrażeń?


Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Dodaj komentarz

 • Anita pisze:

  Ja nie mogę, ile jadu w tych komentarzach. Piszą o Magdzie, bo fajnie śpiewa i jest osobą publiczną – proste? A wam zawiść z tyłka wyłazi.
  Pani Magdo super zmiana. Pozdrawiam.

 • Obsrany z szoku 😅🤣😂 pisze:

  Ja dziś mialem sraczke bo w delikatesach centrum kupilem stara kielbase czemu o tym nie piszecie? Zenada ploteczki kozaczki jastrzabki i inne gowna rzetelnej prasy dzienikarstwa juz niema..

 • Gość pisze:

  Jak zrobi kupę ,to też n apiszecie?

 • Gość pisze:

  Po co piszecie o tej patocelebrytce. Zalosne

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×