Magda Narożna wskoczyła w skąpe bikini i zapowiada relaks w basenie. Jaka ona szczuplutka!

Magda Narożna w bikini

Magda Narożna w bikini

Magda Narożna z Pięknych i Młodych pręży się w skąpym bikini i zapowiada relaks w basenie. Jak wygląda i co piszą jej fani?

Magda Narożna to jedna z największych gwiazd sceny disco-polo, znana także poza kręgami związanymi z rodzajem muzyki, którą wykonuje. Wokalistka zadebiutowała ze swoim zespołem Piękni i Młodzi w programie Must Be The Music, gdzie zachwyciła jurorów nie tylko wokalem i autorskimi utworami, ale także ogromną charyzmą i sceniczną energią. Tym samym zaistniała w świadomości wielu odbiorców w kraju i powiększyła grono fanów.

Od tamtej pory nie daje o sobie zapomnieć, nie tylko pojawiając się podczas największych koncertów i nagrywając kolejne przeboje, ale także dlatego, że jej życie prywatne stało się obiektem zainteresowania mediów. Jakiś czas temu rozstała się z mężem, Dawidem Narożnym, który był jednym z członków zespołu. Sprawa nie do końca odbyła się w pokojowej atmosferze i nie zabrakło skandalu, a także wzajemnych oskarżeń.

Ostatecznie rozwód tylko dodał jej energii, a Magda cały czas idzie do przodu i odnosi kolejne zawodowe sukcesy, na przykład była jedną z gwiazd zakończonego całkiem niedawno show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Układa też na nowo swoje życie uczuciowe i jest w szczęśliwym związku z Krzysztofem Byniakiem.

Magda jest aktywna w social mediach, gdzie chętnie informuje fanów o tym, co u niej nowego. W niedzielę pokazała się w bikini. Jak wyglądała?

Magda Narożna w bikini. Jak wygląda?

Magda Narożna postanowiła skorzystać z pięknej pogody, wskoczyć w bikini i zrelaksować się w basenie. O wszystkim poinformowała internautów, a także opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym.

Czas wskoczyć do basenu :)) wysyłam Wam mnóstwo słońca i uśmiechu – napisała Narożna.

Internauci nie przestają komplementować Magdy. Wokalistka Pięknych i Młodych wygląda rewelacyjnie w czerwonym bikini. Jest bardzo szczuplutka, czego nie omieszkali zauważyć jej fani. Narożna prezentuje się naprawdę świetnie.


Magda Narożna w bikini

Magda Narożna w bikini

Magdalena Narożna i Krzysztof Byniak

Magdalena Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna

Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×