Królowa disco-polo zmyła mocny sceniczny makijaż, a fani oniemieli z wrażenia! „Jak dziewczynka. Inna osoba”

Magda Narożna

Magda Narożna

Magdalena Narożna na Instagramie pokazała się bez makijażu. Zobacz, jak wygląda gwiazda i jak zdjęcie zostało przyjęte przez jej sympatyków. 

Magdalena Narożna, to jedna z najpopularniejszych gwiazd disco-polo. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi cieszy się dużą sympatią wśród entuzjastów popularnego nurtu, o czym świadczyć może fakt, że niemal na każdym koncercie grupy stawiają się tłumy fanów.

Chociaż Narożna niedawno się rozwiodła, doskonale sobie radzi jako singielka. Świadczyć może o tym jeden z wpisów na Instagramie, w którym kapitalnie utarła nosa byłemu mężowi. Na Instastory gwiazda opublikowała zdjęcie, które zrobiono jej podczas pracy w ogrodzie. Wcale nie potrzebowała męskiej dłoni, by ogarnąć swoje otoczenie.

To jednak nie koniec atrakcji. Kilka dni później artystka pokazała fotkę, która powstała podczas trasy koncertowej. Chociaż Magdalena ma bardzo napięty grafik, zawsze znajduje czas na odrobinę relaksu po wielogodzinnych podróżach. Tak jak ostatnio, kiedy z rana relaksowała się w jednej z restauracji, czym pochwaliła się w sieci:

Świeży soczek z rana dodaje wigoru 🙂 miłego dnia kochani 🙂 do zobaczenia w Złotym Potoku 🙂 – podpisała zdjęcie gwiazda.

Narożna na zdjęciu pozuje w upiętych włosach. Ubrana w białą koszulkę z nadrukiem, uśmiecha się do swoich fanów. Co ciekawe nie ma na sobie ani odrobiny makijażu, a zdjęcie nie zostało przerobione w żadnym programie graficznym. Na widok nieumalowanej królowej disco-polo niemal niemal natychmiast zareagowali fani, którzy przyznali, że w naturalnej odsłonie Magda wygląda olśniewająco:

  • Wow, czy to ta sama osoba piękna i młoda?
  • Urocza jak zawsze, nic dodać nic ująć.
  • Madziu jesteś zjawiskowa, prześlicznie wyglądasz.
  • Jak zawsze piękna, promieniejesz!
  • Jak dziewczynka. Inna osoba!

Trudno się z nimi nie zgodzić. Magda Narożna bez makijażu wygląda… pięknie i młodo! 🙂

Zobacz: Magda z Pięknych i Młodych pokazała jak radzi sobie po rozwodzie! Gwiazda disco-polo kapitalnie utarła nosa byłemu mężowi!

Zobacz: Piękni i Młodzi miesiąc temu ogłosili rozwód, a teraz pokazali swoich nowych partnerów! Miłość kwitnie!

Zobacz: Królowa disco-polo zafundowała sobie rozbieraną sesję w wannie! Jest „ubrana” jedynie w naszyjnik, jak Kate Winslet w „Titanicu”!

 


magda
Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×