Magdalena Narożna miała wypadek. Mocno się poturbowała. Czeka ją rehabilitacja

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna miała wypadek, o czym poinformowała na Instagramie. Zdradziła, że nie obeszło się bez urazów. Co się stało?

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi, który założyła z byłym mężem, Dawidem. Chociaż ich relacja dobiegła końca w 2019 roku, grupa nadal cieszy się sporą popularnością. Ma fanów w całej Polsce, z którymi regularnie spotyka się podczas koncertów. Przyciągają tłumy.

Narożna po rozstaniu z mężem nie narzeka na samotność. Znalazła szczęście w ramionach Krzysztofa Byniaka, którego zna od ponad dwudziestu lat. Razem chodzili do szkoły podstawowej i gimnazjum. Wówczas nic nie zapowiadało, by mieli się ku sobie. Chociaż ich drogi się rozeszły, po latach ponownie się spotkali. Piosenkarka nie ukrywa, że z tego powodu jest bardzo szczęśliwa.

Magdalena Narożna: wypadek. Co się stało?

Narożna aktywnie działa w sieci, gdzie co jakiś czas publikuje nowe treści. W poniedziałkowy poranek poinformowała swoich fanów, że miała wypadek: niefortunny upadek, który skończył się zwichnięciem łokcia. Jak zdradziła na Instastory, nie wie, jak w niedzielę zagrała koncert:

Niefortunny upadek i zwichnięcie łokcia, także grubo. Na szczęście przeżyłam. Nie wiem, jak wczoraj zagrałam koncert, ale był fantastyczny.

Magdalena Narożna powiedziała, że czeka ją rehabilitacja. Bardzo się jej obawia:

Dziękuję wam za wsparcie. Teraz czeka mnie jakiś czas noszenie szyn, usztywnienia, a później długa rehabilitacja. Tego się najbardziej boję, ale nie martwicie się, będzie ok.

Kilka chwil później piosenkarka dodała nowe zdjęcie, w którego opisie wyjawiła, czym wypełnia sobie czas wolny. Ujawniła, że pomaga swojemu ukochanemu w ogrodzie:

Dzień dobry. U mnie Winogrona są już dojrzałe na Maksa ,trzeba coś z nich zrobić, jak myślicie lepsze wino czy sok z winogron? Co prawda, ja będę tylko pomocnikiem ale myślę że, mój @krzysiek_byniak Świetnie poradzi sobie z zadaniem.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach życzą Narożnej szybkiego powrotu do zdrowia.


Magdalena Narożna zwichnęła łokieć

Magdalena Narożna zwichnęła łokieć

Magdalena Narożna zwichnęła łokieć

Magdalena Narożna zwichnęła łokieć

Magdalena Narożna zwichnęła łokieć

Magdalena Narożna zwichnęła łokieć

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×