Magda Narożna w sukni ślubnej w ramionach ukochanego. Krzysiek Byniak nie mógł oderwać rąk od ukochanej

Madzia Narożna w białej sukni

Madzia Narożna w białej sukni

Magda Narożna pokazała się w poście na Instagramie w ślubnej sukni i w ramionach ukochanego Krzysztofa Byniaka. Wywołała falę spekulacji. Jest po ślubie?

Magda Narożna wraz z Dawidem Narożnym założyli zespół Piękni i Młodzi. Po rozstaniu byli małżonkowie koncertowali razem. W końcu jednak zakończyli współpracę – nie obyło się bez skandalu. Aktualnie utrzymują kontakt tylko i wyłącznie ze względu na swoją córkę Gabrysię, o czym piosenkarka mówiła w rozmowie z Jastrząb Post:

Utrzymujemy kontakty tylko związane z dzieckiem. Myślę, że na moim miejscu każda kobieta jedynie takie kontakty by utrzymywała. Miałam okazję poznać jego nową partnerkę, nie chciałabym jakichkolwiek emocji wyrażać, bo nie jest to dla mnie przyjemny temat.

Obecnie Magda układa sobie życie u boku Krzysztofa Byniaka. Zaręczyli się podczas wypadu do Włoch w 2020 roku. Jakiś czas temu, kiedy Narożna przeszła metamorfozę, dziennikarze Super Expressu zapytali, czy zapuszcza włosy do ślubu.

Może… Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat. Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku – odpowiedziała.

Po czym sprecyzowała, kiedy chciałaby sfinalizować swoje marzenie.

Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój (przypuszczalnie chodzi o spokój od konfliktu z byłym mężem – przyp. red.), kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża – wytłumaczyła.

Kiedy jednak opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej w ramionach Krzyśka, fani byli przekonani, że już jest po uroczystości.

Magda Narożna w sukni ślubnej w ramionach ukochanego

Kiedy Magda Narożna pokazała zdjęcie, na którym w pięknej białej sukni daje buziaka swojemu narzeczonemu, Krzysztofowi Byniakowi, fani od razu pomyśleli, że ich ulubienica wzięła ślub! Nie da się ukryć, że można się nabrać.

Tym razem to jednak zdjęcie z jednego z koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki. Kreacja Madzi idealnie nadawałaby się na ślub, co w komentarzach potwierdzają jej fani:

  • Pięknie! Ślubnie jak nic. Dałam się nabrać.
  • Najpiekniejsza, wyglądałaś jak milion dolarów.
  • Cudna suknia! Idealna na ślub!

Zgadzamy się, że w takiej kreacji narożna jest gotowa, żeby złożyć przysięgę.


Magdalena Narożna w ślubnej sukni

Magdalena Narożna w ślubnej sukni

Magdalena Narożna w ślubnej sukni

Magdalena Narożna w ślubnej sukni

Magdalena Narożna w ślubnej sukni

Magdalena Narożna w ślubnej sukni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×