Szukaj

Magda Narożna wpadła w objęcia partnera i z wrażenia aż zaświeciła piersią. Zrobiło się figlarnie

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna nie wstydzi się odważnych kadrów. Gwiazda pokazała się w wydekoltowanej mini. Odsłoniła swój pełny biust. Ona wie jak zwrócić na siebie uwagę.

Magda Narożna szturmem wdarła się do show-biznesu i bardzo umiejętnie wykorzystała swoje przysłowiowe 5 minut, które zamieniła w kilka lat. Odkąd pojawiła się z zespołem Piękni i Młodzi w programie Must be The Music nie daje o sobie zapomnieć. ormacji disco-polo udało się przebić na dużą scenę. Teraz swoimi występami uświetniają największe wydarzenia muzyczne w kraju, występując – tak jak na koncercie sylwestrowym w Polsacie – obok Beaty Kozidrak, Michała Szpaka czy Maryli Rodowicz.

Do 2020 roku Magda występowała na scenie razem z byłym już mężem – Dawidem. Ich rozstanie nie przebiegało jednak w pokojowej atmosferze, a podczas koncertu sylwestrowego w 2019 doszło między nimi i ich nowymi partnerami do szarpaniny. Po tym incydencie Narożny opuścił szeregi grupy.

Magdalena Narożna kusi biustem w ramionach nowego partnera

Chociaż przez kilka miesięcy gwiazda żyła w cieniu skandalu, to i tak nie zaszkodziło to jej karierze, a wierni fani nadal uwielbiają bawić się przy jej muzyce. Artystka jest bardzo aktywna na Instagramie i to właśnie tam informuje sympatyków o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym i zawodowym.

W grudniu na profilach niemal wszystkich gwiazd królowały kadry pełne świątecznych dekoracji. Okazuje się, że Madzia nadal jest bożonarodzeniowym nastroju. Właśnie zamieściła zdjęcie przy choince, do którego zapozowała ze swoim wybrankiem.

Miłego wieczoru 🙂 – napisała, odsłaniając trochę ciała.

Gwiazda zapozowała ze swoim ukochanym Krzysztofem Byniakiem, a przy okazji pokazała swoje atuty.

Magda nie krępuje się nagości. Nie można się jej dziwić, ponieważ ma nogi aż do nieba i pełny biust, którym lubi się pochwalić. Przy świątecznym drzewku pokazała się w wydekoltowanej mini, spod której wystawał biustonosz z ozdobnymi paskami, odsłoniła też trochę biustu i zaprezentowała smukłe nogi. W podobnej bieliźnie zaprezentowała się na komunii swojej córki.

Trzeba przyznać, że Magda wie, jak rozpalić wyobraźnię fanów. W komentarzach nie brakuje zachwytów – zwłaszcza od męskiej części publiczności.


Magdalena Narożna i Krzysztof Byniak

Magdalena Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna — Sylwester Marzeń 2019

Magda Narożna — Sylwester Marzeń 2019

Magdalena Narożna pokazała garderobę

Magdalena Narożna pokazała garderobę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×