Magdalena Narożna zmieniła fryzurę i zaczęła przypominać Małgorzatę Rozenek. Cóż za podobieństwo!

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna niedawno zmieniła kolor włosów. Teraz jeszcze bardziej zaszalała, a efektem metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Internauci są zachwyceni.

Magdalena Narożna regularnie występuje przed publicznością. Jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi, który założyła już z byłym mężem, Dawidem. Chociaż ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i skończyło się w 2019 roku, grupa disco polo nadal cieszy się sporą popularnością. Każda piosenka, którą publikuje, w mig staje się przebojem.

Narożna nie narzeka jednak na samotność. Po rozstaniu z mężem znalazła szczęście w ramionach Krzysztofa Byniaka, którego zna od ponad dwudziestu lat. Razem chodzili do szkoły podstawowej i gimnazjum. Wówczas nic nie zapowiadało, by mieli się ku sobie. Mimo iż ich drogi się rozeszły, po pewnym czasie spotkali się ponownie. Od tego momentu tworzą zgrany związek.

Magdalena Narożna ma warkocze. Inspirowała się Małgorzatą Rozenek?

Narożna stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konta w social mediach, gdzie dzieli się z internautami zawodowymi projektami, a także wybranymi momentami z życia prywatnego. Jakiś czas temu zaprezentowała nowy kolor włosów. Teraz zdradziła, że był to dopiero początek zmian.

Magdalena Narożna od niedawna nosi kolorowe warkocze, którymi pochwaliła się na nowych zdjęciach. Nie ukrywa, że bardzo dobrze czuje się w takiej fryzurze:

Ależ jestem zadowolona ☺️ dzięki @twoje.plecionki znalazłam sposób Na nieład na mojej głowie. Dominika jest bardzo zdolna 🙂 A spędzanie czasu u niej na fotelu to czysta przyjemność:) a Wam jak się podoba? Miłego dnia 🙂 #pieknaimloda #singer #warkacze #newlook #happy

Nowy wygląd gwiazdy zachwycił internautów. W komentarzach nie szczędzą komplementów pod jej adresem:

  • Super najwygodniejsze warkocze pod słońcem cale lato w nich przechodziłam.
  • Ale piękne warkocze do twarzy ci w takich pozdrawiam serdecznie.
  • Ale Ci ładnie w długich włosach.

Magdalena Narożna nie jest jedyną gwiazdą, która postawiła na tego typu uczesanie. Wcześniej podobną fryzurę nosiła m.in. Małgorzata Rozenek, która wybrała ją na Sopot Festival 2019. Myślicie, że gwiazda disco polo się nią inspirowała?


Magdalena Narożna w warkoczach

Magdalena Narożna w warkoczach

Magdalena Narożna w warkoczach

Magdalena Narożna w warkoczach

Magdalena Narożna w warkoczach

Magdalena Narożna w warkoczach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×