Magdalena Lamparska razem z synem ubierają choinkę. Magiczne wideo podbiło serca fanów aktorki

Magdalena Lamparska dekoruje choinkę

Magdalena Lamparska dekoruje choinkę

Magdalena Lamparska ubiera z synkiem choinkę. Urocze wideo podbiło serca fanów aktorki. Co piszą?

Magdalena Lamparska jest jedną najpopularniejszych aktorek w Polsce. Życie zawodowe udanie łączy z prywatnym. W czerwcu 2019 roku wyszła za mąż, ale dopiero po fakcie przekazała wspaniałe wieści swoim fanom. Ceremonia odbyła się w Watykanie, a zdjęcia, które udostępniła w sieci, zostały okrzyknięte jednymi z najpiękniejszych, jakie widzieli jej obserwatorzy na Instagramie. Wtedy pojawiło się też sporo pytań o męża gwiazdy.

Magda wyszła za mąż za dziennikarza podróżniczego, konferansjera i blogera – Bartka Osumka. Małżonkowie bardzo rzadko pokazują się razem, jednak kilka miesięcy temu zrobili wyjątek i zawitali do śniadaniówki. Jeszcze rzadziej możemy zobaczyć ich synka Tymoteusza, który ma już 4 lata. Lamparska zdradziła w jednym z postów, że jej synek nie chce pójść w jej ślady.

Chcesz być aktorem? Mamusiu, przecież nie będę się wygłupiał! Chce być strażakiem! Kurtyna.

Ps. Cieszę się, że moje największe szczęście czyli rodzina jest tu ze mną. Często mnie pytacie, jak sobie radzę będąc na planie i pracując. No cóż… staram się, żeby moja nieregularność i zmienność życia nie wpływała na poczucie bezpieczeństwa mojej rodziny. Po zdjęciach wracam do piosenek z Akademii Pana Kleksa i historii o dinozaurach. Serio w życiu nie znałam tyle gatunków co teraz. Dzięki rodzinie wszystko u mnie wraca do normalnych proporcji. Cieszę się, że jesteśmy razem.

W sobotę na profilu Magdy pojawiła się prawdziwa gratka dla jej fanów. Opublikowała wideo, na którym ubiera z synkiem choinkę.

Magdalena Lamparska z synkiem ubierają choinkę

Magdalena Lamparska postanowiła, że już w pierwszy weekend grudnia będzie rozkoszować się atmosferą świąt. W tym celu zabrała się za dekorowanie mieszkania. Fanom na Instagramie zafundowała magiczny filmik z ubierania choinki. Robi to w towarzystwie najbliższych i mamy rzadką okazję zobaczyć Tymoteusza.

Razem najlepiej – napisała.

Pod postem nie brakuje komentarzy, a dzięki pytaniu od Anity Sokołowskiej dowiadujemy się, dlaczego tak wcześnie w Lamparskiej pojawiła się choinka:

@anita_sokolowskaa nie mogę znieść szarości za oknem – odpowiedziała aktorka.

Też już udekorowaliście mieszkania na święta?


Magdalena Lamparska dekoruje choinkę

Magdalena Lamparska dekoruje choinkę

Magdalena Lamparska dekoruje choinkę

Magdalena Lamparska dekoruje choinkę

Magdalena Lamparska dekoruje choinkę

Magdalena Lamparska dekoruje choinkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×