Gwiazda TVN-u wzięła ślub w Watykanie! Mamy bajkowe zdjęcia z ceremonii!

Ślub Magda Lamparska zdjęcia

Ślub Magda Lamparska zdjęcia

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek wzięli ślub. Aktorka pokazała zdjęcia z bajkowej sesji, która odbyła się w Watykanie zaraz po uroczystej ceremonii.

Magdalena Lamparska wzięła ślub. Aktorka poślubiła swojego narzeczonego Bartka Osumka, czym w środę pochwaliła się w sieci. Chociaż nie wiadomo kiedy odbyła się uroczystość, pewne jest że zakochani sakramentalne „tak” wypowiedzieli w Watykanie, a podczas uroczystej ceremonii towarzyszyli im najbliżsi.

Panna młoda w ten szczególny dzień zdecydowała się na białą, przylegają do ciała kreację od Violi Piekut. Suknia ślubna Magdaleny Lamparskiej miała głęboki dekolt i prześwitujące ramiona, a także przedłużany tył, dzięki czemu aktorka w pełni zaprezentowała swoje wszystkie atuty. Pan młody natomiast postawił na granatowy garnitur.

Lamparska zdjęcia ze ślubu opatrzyła fragmentem z Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian. To właśnie on często jest wybierany przez nowożeńców jako jedno z czytań, które pojawia się w trakcie mszy ślubnej.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

View this post on Instagram

Czytanie z Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian Bracia: starajcie się o większe dary: a ja wam wskażę drogę jeszcze doskonalszą. Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje. Oto słowo Boże. @bartekosumek #najwspanialszymążnaświecie ???? @patrykbrulinskifotografia

A post shared by Magdalena Lamparska (@magdalamparska) on

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek – jak się poznali?

Magdalena Lamparska kilka lat temu pierwsza zaczepiła swojego obecnego męża. Jak przyznała w rozmowie z magazynem Gala, ze względu na specyfikę swojego zawodu, nie mogła pozwolić na czekanie, aż ktoś zdecyduje się ją zagadać.

Zrobiła więc pierwszy krok, dzięki czemu poznała miłość swojego życia. Owocem ich miłości jest mały Tymoteusz, który przyszedł na świat niecałe dwa lata temu.

Kim jest Bartek Osumek? 

Bartek Osumek to dziennikarz, podróżnik, a także konferansjer. Na scenie pojawił się przez przypadek i tak już pozostał. Umiejętności zdobywał pod okiem najlepszych „profesorów” polskiej konferansjerki i prezenterki. Dzięki temu zdobył wiedzę, która w pracy na scenie i w telewizji stała się dla bardzo cennym doświadczeniem.

Zobacz: Wielka radość w TVN-ie! Gwiazda stacji wzięła cichy ślub! Na weselu bawiły się same tuzy dziennikarstwa!

Zobacz: Piękna siostra Piotra Woźniaka-Staraka wzięła ślub w Szwajcarii?! Milioner ujawnił rodzinny sekret w wystrzałowy sposób!

Zobacz: Pałac Buckingham ma problem! Do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego!


Magdalena Lamparska wzięła ślub

Magdalena Lamparska wzięła ślub

Magdalena Lamparska jest po ślubie

Magdalena Lamparska jest po ślubie

Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie

Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×