Wirtualna Polska

Magda Lamparska pokazała ślubne foto. Suknia zostaje w pamięci na długo, ale coś innego zwróciło naszą uwagę

Magda Lamparska pokazała ślubne foto. Suknia zostaje w pamięci na długo, ale coś innego zwróciło naszą uwagę

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska pokazała na Instagramie zdjęcie ze swojego ślubu w Rzymie. Miała na sobie piękną suknię, ale uwagę przykuwa coś jeszcze.

Wirtualna Polska

Magdalena Lamparska to aktorka znana między innymi z ról w serialu 39 i pół oraz filmu Listy do M. 2. Mało wiadomo o jej życiu prywatnym, bo gwiazda nie do końca wpuszcza do niego media.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jej mężem jest Bartek Osumek, znany prezenter i podróżnik. Jego główną pasją są podróże, natomiast drugą dziennikarstwo. Para razem kroczy przez świat, a tak powiedzieli sobie w magicznym Rzymie w 2017 roku.

W dobie panującej pandemii koronawirusa, kiedy Włochy są jednym z najbardziej dotkniętych nią krajów, aktorka opublikowała szczególny post na Instagramie.

Magdalena Lamparska zdjęcie ze ślubu. Dlaczego je teraz opublikowała?

W Rzymie, w 2017 roku Magdalena Lamparska i jej mąż, Bartosz Osumek, spełnili swoje marzenie, żeby się pobrać właśnie w Wiecznym Mieście. Obecnie Włochy są w bardzo trudnej sytuacji, jako kraj mocno dotknięty pandemią koronawirusa.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aktorka, jako miłośniczka piękna Italii, wzywa swoich fanów, do wzięcia udziału w akcji wsparcia dla Włochów. Dlatego tez opublikowała kompilacje dwóch zdjęć z Rzymu – jedno ślubne z 2017 roku, na którym wygląda zjawiskowo w białej sukni z trenem, i jedno współcześniejsze, z 2019 roku. Na uwagę zasługuje jednak powód, dla którego gwiazda zdobyła się na taką publikację.

Lamparska prosi, żeby publikować swoje wspomnienia, czy marzenia związane z Italią z hasztagiem #mimanchiitalia, jako wyraz wsparcia dla tego kraju w trudnych chwilach, jakie dla niego nadeszły.

Rok 2017 i Rok 2019. Nasz Rzymski Ślub był spełnieniem Naszych marzeń. Nie możemy doczekać się, kiedy znowu wrócimy do przepięknej, słonecznej Italii. #mimanchiitalia
Tęsknię za tobą Italio! Dołącz do naszej akcji! Okażmy wsparcie naszym przyjaciołom, Włochom. Zasady są bardzo proste. Wystarczy udostępnić na swoim profilu post, będący waszym wspomnieniem z Włoch i opisać tę chwilę. Wszystko należy opatrzyć hashtagiem #mimanchiitalia. Dla tych, którzy we Włoszech jeszcze nie byli, ale zawsze chcieli być, mamy propozycję, by udostępnili post ze swoim włoskim marzeniem. Pokażmy Włochom jak ciepło o nich wszyscy myślimy w tych trudnych dla nich, a także dla nas chwilach, gdy zamknięci we własnych domach, rozmyślamy o przyszłym i przeszłych podróżach i przygodach #mimanchiitalia – napisała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
View this post on Instagram

Rok 2017 i Rok 2019. Nasz Rzymski Ślub był spełnieniem Naszych marzeń. Nie możemy doczekać się, kiedy znowu wrócimy do przepięknej, słonecznej Italii. #mimanchiitalia Tęsknię za tobą Italio! Dołącz do naszej akcji! Okażmy wsparcie naszym przyjaciołom, Włochom. Zasady są bardzo proste. Wystarczy udostępnić na swoim profilu post, będący waszym wspomnieniem z Włoch i opisać tę chwilę. Wszystko należy opatrzyć hashtagiem #mimanchiitalia. Dla tych, którzy we Włoszech jeszcze nie byli, ale zawsze chcieli być, mamy propozycję, by udostępnili post ze swoim włoskim marzeniem. Pokażmy Włochom jak ciepło o nich wszyscy myślimy w tych trudnych dla nich, a także dla nas chwilach, gdy zamknięci we własnych domach, rozmyślamy o przyszłym i przeszłych podróżach i przygodach #mimanchiitalia

A post shared by Magdalena Lamparska (@magdalamparska) on

Na jej apel masowo odpowiedzieli internauci, którzy jak i ona są zakochani we Włoszech. Nie zabrakło też komplementów dla aktorki i uroku jej zdjęć.

Wirtualna Polska
  • Zawsze marzyłam by pojechać do Włoch.Marzenia nie spełniłam,ale wierzę,że wszystko jeszcze przede mną.
  • Przepiękne zdjęcia!
  • Bylam w Rzymie I odrazu sie zakochalam, mam nadzieje ze sytulacja wroci do normy I bedzie mozna znow odwiedzic ten piekny kraj.
  • U nas podobnie slub w Rzymie. I czekamy z utęsknieniem, aby wrócić tam z naszym maluchem! – piszą.

Magdalena Lamparska - Rzym 2019 r. i 2017 r.

Magdalena Lamparska - Rzym 2019 r. i 2017 r.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Magdalena Lamparska wzięła ślub

Magdalena Lamparska wzięła ślub

Magdalena Lamparska wzięła ślub
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×