Magda Lamparska pokazała ślubne foto. Suknia zostaje w pamięci na długo, ale coś innego zwróciło naszą uwagę

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska pokazała na Instagramie zdjęcie ze swojego ślubu w Rzymie. Miała na sobie piękną suknię, ale uwagę przykuwa coś jeszcze.

Magdalena Lamparska to aktorka znana między innymi z ról w serialu 39 i pół oraz filmu Listy do M. 2. Mało wiadomo o jej życiu prywatnym, bo gwiazda nie do końca wpuszcza do niego media.

Jej mężem jest Bartek Osumek, znany prezenter i podróżnik. Jego główną pasją są podróże, natomiast drugą dziennikarstwo. Para razem kroczy przez świat, a tak powiedzieli sobie w magicznym Rzymie w 2017 roku.

W dobie panującej pandemii koronawirusa, kiedy Włochy są jednym z najbardziej dotkniętych nią krajów, aktorka opublikowała szczególny post na Instagramie.

Magdalena Lamparska zdjęcie ze ślubu. Dlaczego je teraz opublikowała?

W Rzymie, w 2017 roku Magdalena Lamparska i jej mąż, Bartosz Osumek, spełnili swoje marzenie, żeby się pobrać właśnie w Wiecznym Mieście. Obecnie Włochy są w bardzo trudnej sytuacji, jako kraj mocno dotknięty pandemią koronawirusa.

Aktorka, jako miłośniczka piękna Italii, wzywa swoich fanów, do wzięcia udziału w akcji wsparcia dla Włochów. Dlatego tez opublikowała kompilacje dwóch zdjęć z Rzymu – jedno ślubne z 2017 roku, na którym wygląda zjawiskowo w białej sukni z trenem, i jedno współcześniejsze, z 2019 roku. Na uwagę zasługuje jednak powód, dla którego gwiazda zdobyła się na taką publikację.

Lamparska prosi, żeby publikować swoje wspomnienia, czy marzenia związane z Italią z hasztagiem #mimanchiitalia, jako wyraz wsparcia dla tego kraju w trudnych chwilach, jakie dla niego nadeszły.

Rok 2017 i Rok 2019. Nasz Rzymski Ślub był spełnieniem Naszych marzeń. Nie możemy doczekać się, kiedy znowu wrócimy do przepięknej, słonecznej Italii. #mimanchiitalia
Tęsknię za tobą Italio! Dołącz do naszej akcji! Okażmy wsparcie naszym przyjaciołom, Włochom. Zasady są bardzo proste. Wystarczy udostępnić na swoim profilu post, będący waszym wspomnieniem z Włoch i opisać tę chwilę. Wszystko należy opatrzyć hashtagiem #mimanchiitalia. Dla tych, którzy we Włoszech jeszcze nie byli, ale zawsze chcieli być, mamy propozycję, by udostępnili post ze swoim włoskim marzeniem. Pokażmy Włochom jak ciepło o nich wszyscy myślimy w tych trudnych dla nich, a także dla nas chwilach, gdy zamknięci we własnych domach, rozmyślamy o przyszłym i przeszłych podróżach i przygodach #mimanchiitalia – napisała.

View this post on Instagram

Rok 2017 i Rok 2019. Nasz Rzymski Ślub był spełnieniem Naszych marzeń. Nie możemy doczekać się, kiedy znowu wrócimy do przepięknej, słonecznej Italii. #mimanchiitalia Tęsknię za tobą Italio! Dołącz do naszej akcji! Okażmy wsparcie naszym przyjaciołom, Włochom. Zasady są bardzo proste. Wystarczy udostępnić na swoim profilu post, będący waszym wspomnieniem z Włoch i opisać tę chwilę. Wszystko należy opatrzyć hashtagiem #mimanchiitalia. Dla tych, którzy we Włoszech jeszcze nie byli, ale zawsze chcieli być, mamy propozycję, by udostępnili post ze swoim włoskim marzeniem. Pokażmy Włochom jak ciepło o nich wszyscy myślimy w tych trudnych dla nich, a także dla nas chwilach, gdy zamknięci we własnych domach, rozmyślamy o przyszłym i przeszłych podróżach i przygodach #mimanchiitalia

A post shared by Magdalena Lamparska (@magdalamparska) on

Na jej apel masowo odpowiedzieli internauci, którzy jak i ona są zakochani we Włoszech. Nie zabrakło też komplementów dla aktorki i uroku jej zdjęć.

  • Zawsze marzyłam by pojechać do Włoch.Marzenia nie spełniłam,ale wierzę,że wszystko jeszcze przede mną.
  • Przepiękne zdjęcia!
  • Bylam w Rzymie I odrazu sie zakochalam, mam nadzieje ze sytulacja wroci do normy I bedzie mozna znow odwiedzic ten piekny kraj.
  • U nas podobnie slub w Rzymie. I czekamy z utęsknieniem, aby wrócić tam z naszym maluchem! – piszą.


Magdalena Lamparska - Rzym 2019 r. i 2017 r.

Magdalena Lamparska - Rzym 2019 r. i 2017 r.

Magdalena Lamparska wzięła ślub

Magdalena Lamparska wzięła ślub

Magdalena Lamparska wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×