Szukaj

Magdalena Lamparska świętuje 4. rocznicę ślubu. Tak zjawiskowej sukni dawno nie widzieliśmy

Magdalena Lamparska - zdjęcie ze ślubu z okazji rocznicy

Magdalena Lamparska - zdjęcie ze ślubu z okazji rocznicy

Magdalena Lamparska świętuje swoją 4. rocznicę ślubu. Z tej okazji udostępniła niepublikowane dotąd zdjęcie. Jaka zjawiskowa suknia!

Magdalena Lamparska to aktorka znana między innymi z ról w serialu 39 i pół oraz filmu Listy do M. 2. Mało wiadomo o jej życiu prywatnym, bo gwiazda nie do końca wpuszcza do niego media, a w internecie pokazuje tylko wybrane jego fragmenty.

Jej mężem jest Bartek Osumek, prezenter i podróżnik. Para sakramentalne tak powiedziała sobie w magicznym Rzymie w 2017 roku. Z okazji 4. rocznicy, Lamparska podzieliła się niepublikowanym dotąd zdjęciem ze ślubu.

Magdalena Lamparska w zjawiskowej sukni ślubnej

Magdalena Lamparska jest miłośniczką Włoch. Wymarzyła sobie, że to właśnie tam chciałaby wziąć ślub. I tak też się stało. Aktorka i Bartek Osumek w 2017 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak właśnie tam.

W kwietniu, kiedy Italia borykała się z pandemią, a doniesienia z tego pięknego kraju były więcej niż niepokojące, aktorka wsparła ulubione państwo, publikując znaczący post na Instagramie. Wtedy także nawiązała do swojego ślubu, dołączając zdjęcie w sukni z trenem.

Rok 2017 i Rok 2019. Nasz Rzymski Ślub był spełnieniem Naszych marzeń. Nie możemy doczekać się, kiedy znowu wrócimy do przepięknej, słonecznej Italii. #mimanchiitalia
Tęsknię za tobą Italio! Dołącz do naszej akcji! Okażmy wsparcie naszym przyjaciołom, Włochom. Zasady są bardzo proste. Wystarczy udostępnić na swoim profilu post, będący waszym wspomnieniem z Włoch i opisać tę chwilę. Wszystko należy opatrzyć hashtagiem #mimanchiitalia. Dla tych, którzy we Włoszech jeszcze nie byli, ale zawsze chcieli być, mamy propozycję, by udostępnili post ze swoim włoskim marzeniem. Pokażmy Włochom jak ciepło o nich wszyscy myślimy w tych trudnych dla nich, a także dla nas chwilach, gdy zamknięci we własnych domach, rozmyślamy o przyszłym i przeszłych podróżach i przygodach #mimanchiitalia – napisała.

Dzisiaj, z okazji 4. rocznicy znowu wspomnieniami wróciła do tamtego dnia. Ze swoimi fanami podzieliła się piękną fotografią. Lamparska w sukni od Violi Piekut prezentuje się zjawiskowo.

Bardziej romantyczniej się już nie da. No cóż! Lubimy filmową atmosferę.  4 lata za nami a ile przed nami!

Pod postem pojawiła się masa gratulacji i komplementów. Internauci nie szczędzą Magdalenie Lamparskiej miłych słów, życząc parze wielu lat w szczęściu.


Magdalena Lamparska - 4. rocznica ślubu

Magdalena Lamparska - 4. rocznica ślubu

Magdalena Lamparska - Rzym 2019 r. i 2017 r.

Magdalena Lamparska - Rzym 2019 r. i 2017 r.

Magdalena Lamparska - suknia Violi Piekut

Magdalena Lamparska - suknia Violi Piekut

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Zazdroszczę ślubu we Włoszech, piękne przeżycie… Mieliśmy spędzić tam rocznicę, ale lockdown pokrzyżował nam plany. Na otarcie łez kupiliśmy Roombę i włoskie wino do wypicia na osiedlowym RODOS-ie 😛

  • Gość pisze:

    Piękna dziewczyna

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×