Szukaj

Kajra bez makijażu to inna osoba! Niebywała przemiana

Magdalena Kajra Kajrowicz pokazała zdjęcie z majówki. Żona Sławomira swoich fanów zaskoczyła tym, że pokazała zdjęcia, na których nie miała na sobie ani odrobiny makijażu. Jak wygląda? 
Kajra - bez makijażu

Sławomir, to obok Zenka Martyniuka, jeden z popularniejszych piosenkarzy disco polo. Na koncertach pojawiają się prawdziwe tłumy fanów, którzy w trakcie występów śpiewają ze swoim ulubionym muzykiem znane i lubiane przeboje. Muzyk na scenie nie jest jednak sam – towarzyszy mu przepiękna żona Magdalena “Kajra” Kajrowicz, którą fani wręcz uwielbiają.

Podczas występów Magdalena pojawia się w pełnym makijażu, w którym główną rolę odgrywa mocno podkreślone oko, a także pociągnięte czerwoną szminką usta. Często zdjęcia w takim wydaniu publikuje też w sieci. Nic więc dziwnego, że kiedy ostatnio w sieci opublikowała zdjęcie z majówki, fani byli nieźle zdziwieni!

Kajra pokazała się bez ani odrobiny makijażu. Dzięki temu wyglądała na dużo młodszą. Żona Sławomira może się pochwalić piękną cerą i naturalnymi, gęstymi brwiami. Zmiana była znacząca do tego stopnia, że niektórzy nie mogli jej rozpoznać:

  • Ja nie poznałam…inna osoba
  • A kto to taki z kwiatkiem?
  • Gdzie jest Kajra?

Są też tacy, którzy uważają że jest to zmiana zdecydowanie na plus:

  • Przepięknie wyglądasz. Naturalna, szczęśliwa i bardzo kobieca.
  • No jestem w szoku i pełna podziwu
  • Kajra świetnie wyglądasz bez makijażu
  • Cudownie, pięknie i naturalnie

A Wam żona Sławomira w której wersji bardziej się podoba: naturalnej czy w makijażu?

Zobacz: Kajra pokazała swojego słodkiego syna! Kordian rośnie w oczach!

Zobacz: Sławomir Zapała i Kajra zrobili sobie niesmaczny żart z katastrofy smoleńskiej! Internauci oburzeni: “Przekroczyliście granice”

Zobacz: Kajra skomentowała kreację Martyny Wojciechowskiej i skradła Internet. Tylko ona mogła to napisać!

 


Czy podoba Ci się Magdalena Kajrowicz bez makijażu?

×