Magdalena Frąckowiak: „Umierałam od środka”. Modelka zamieściła pilny apel do mediów

Magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak, to polska supermodelka, znana między innymi z pokazów Victoria Secret. Przez ostatni rok borykała się z ciężką choroba. Na szczęście zaczyna wychodzić na prostą. Opublikowała na Instagramie apel do fanów. Zobaczcie, co pisze.

Magda Frąckowiak była poważnie chora. Polska modelka niedawno przeszła operację, która uratowała jej życie. Pisała o tym na swoim Instagramie, a teraz zamieściła na profilu apel do fanów.

Zobacz: Joanna Przetakiewicz oceniła rozbierane fotki Magdaleny Frąckowiak! Podsumowała je jednym słowem

Magdalena Frąckowiak – operacja

Niedawno Frąckowiak przyznała się do walki z poważną chorobą. Zamieściła fotografię ze szpitalnego łóżka, na którym pozuje w towarzystwie lekarza, doktora Pera Hedena, który uratował jej życie.

Jedyny mężczyzna wart mojej uwagi. Mój anioł, moja inspiracja, moje wszystko. Wyleczył mnie nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Ludzie odwracają się od ciebie, gdy nie czujesz się dobrze. Przez rok byłam bardzo chora. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że powoli umieram od środka. On przeprowadził bardzo skomplikowaną operację trwającą 5 godzin – napisała wtedy modelka.

Nie mówi jednak, z jaką choroba się zmagała, podkreśla jednak, że nie ma to nic wspólnego z operacjami plastycznymi. Przyznała też, że po zabiegu czuje się dużo lepiej.

Magdalena Frąckowiak – apel do mediów i fanów

Po całej tej sytuacji, Magda zasypywana była pytaniami, pojawiły się domysły, co do jej choroby i jej stanu zdrowia. Postanowiła więc wystosować apel, w którym wyjaśnia, na ile życzy sobie, by wchodzić w jej prywatność.

Szanowni Przedstawiciele Mediów, widzę, że z uwagą śledzicie Państwo moje relacje na Instagramie. To bardzo miłe. Dziękuje za wszelkie ciepłe słowa. Mam również prośbę o uszanowanie mojej sfery prywatności (…)i nie prowadzenie dywagacji i domysłów na temat mojego zdrowia (…) – napisała modelka.

Dalej powiedziała, że zdaje sobie sprawę, że to wynik troski, ale prosi o czas, a sama wyjaśni, na tyle, na ile będzie chciała, co się właściwie wydarzyło. Mówi, że takie domysły mogą jej tylko szkodzić. Całą sytuacją zajmują się prawnicy, bo stan, w jakim się znalazła, to wynik niekompetencji osób, które zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.

Wszystkim, którzy śledzą moje relacje – bardzo dziękuję za ciepłe słowa i uspokajam, że jestem w dobrych rękach i najgorsze już za mną – uspokoiła swoich fanów Magda Frąckowiak.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

View this post on Instagram

❤️????????❤️

A post shared by Magdalena Frackowiak (@frackowiakmagdalena) on

Zobacz: Magdalena Frąckowiak jednym postem przebiła wszystkie wakacyjne fotki! Pokazała się nago! W sieci zagrzmiało!

Magdalena Frąckowiak – kariera

Magdalena Frąckowiak już 19 lat temu zadebiutowała w roli modelki. Swoją urodą powaliła na kolana cały świat mody. Współpracuje z największymi projektantami naszych czasów. Uczestniczyła w kampaniach między innymi: Valentino, Christian Lacroix, Chanel, Dior, Jean-Paul Gaultier, Givenchy, Just Cavalli, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Trussardi, Zac Posen i wielu innych. Jej zdjęcia znalazły się na okładkach wielu krajowych edycji magazynu Vogue. W Hiszpanii okrzyknięto ją Kobietą Roku Glamour 2018. Znane sa też jej występy na wybiegu, jako jednez z aniołków Victoria Secret.

Zobacz: Magda Frąckowiak wreszcie pokazała swoje niewyobrażalne luksusy! Piękny apartament został wystawiony na sprzedaż!


Magdalena Frąckowiak - oświadczenie

Magdalena Frąckowiak - oświadczenie

Magdalena Frąckowiak ze swoim lekarzem

Magdalena Frąckowiak ze swoim lekarzem

Magdalena Frąckowiak - Reserved x Vogue British

Magdalena Frąckowiak - Reserved x Vogue British

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×